Новини
2013-06-04 08:30:51
НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР ПІДГОТОВКИ РЕЗЕРВУ НА ПОСАДИ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧОЇ РОБОТИ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Згідно з наказом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації від 25.03. 2013 року №448-но, відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту та плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області, і з метою покращення якості підготовки та формування якісно нових управлінських кадрів керівників ПТНЗ області 3 червня 2013 року проведено навчальний семінар із підготовки осіб, які знаходяться у резерві на посади заступників директорів з навчально-виробничої роботи навчальних закладів системи професійно-технічної освіти.
Завідувач лабораторіїнауково-методичного забезпеченняуправлінської діяльності в ПТНЗ Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Коломійчук С.Б. ознайомила учасників семінару з нормативно-правовою базою організаційної діяльності керівників навчальнихзакладів та функціями, формами і методами управління ПТНЗ.
Головний бухгалтер централізованої бухгалтерії ПТО Ємець Т.А. розкрила зміст планування, фінансування та бухгалтерського обліку роботи ПТНЗ.
Працівники Департаменту освіти і науки, молоді та спорту та НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області відповіли на запитання присутніхі запропонувалиперелік проблем для самостійного опрацювання.

 

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області