Новини
2013-06-04 08:30:51
НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР ПІДГОТОВКИ РЕЗЕРВУ НА ПОСАДИ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧОЇ РОБОТИ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Згідно з наказом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації від 25.03. 2013 року №448-но, відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту та плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області, і з метою покращення якості підготовки та формування якісно нових управлінських кадрів керівників ПТНЗ області 3 червня 2013 року проведено навчальний семінар із підготовки осіб, які знаходяться у резерві на посади заступників директорів з навчально-виробничої роботи навчальних закладів системи професійно-технічної освіти.
Завідувач лабораторіїнауково-методичного забезпеченняуправлінської діяльності в ПТНЗ Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Коломійчук С.Б. ознайомила учасників семінару з нормативно-правовою базою організаційної діяльності керівників навчальнихзакладів та функціями, формами і методами управління ПТНЗ.
Головний бухгалтер централізованої бухгалтерії ПТО Ємець Т.А. розкрила зміст планування, фінансування та бухгалтерського обліку роботи ПТНЗ.
Працівники Департаменту освіти і науки, молоді та спорту та НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області відповіли на запитання присутніхі запропонувалиперелік проблем для самостійного опрацювання.

 

2020-01-27 10:21:53
Сучасні методи профорієнтації у роботі психологічної служби ЗП(ПТ)О

Питанню впровадження сучасних методів профорієнтаційної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний семінар працівників психологічних служб, який відбувся 23 січня 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області