Новини
2013-05-29 13:20:35
ПРОФІЛАКТИКА НЕГАТИВНИХ ПРОЯВІВ У МОЛОДІЖНОМУ СЕРЕДОВИЩІ В ПТНЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

28 травня 2013 року на базі Полонського професійного аграрного ліцею відбувся обласний семінар-практикум вихователів гуртожитків ПТНЗ на тему:«Попередження негативних явищ в молодіжному середовищі. Соціальний та правовий захист учнівської молоді».
Відкрив семінар директор Полонського професійного аграрного ліцею М.Є. Лівшун. Соціальний педагог Т.М. Сінчук презентувала навчальний заклад, ознайомивши з історією його розвитку і професіями, за якими ведеться підготовка робітничих кадрів.
Керівник семінару, завідувач лабораторії виховної роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області О.В. Шевчук ознайомила учасників з вимогами до планування роботи вихователів гуртожитків, організацією заходів з превентивного виховання, актуалізувала інформацію про адміністративну відповідальність учнів за куріння в громадських місцях, розпивання алкогольних і слабоалкогольних напоїв, невиконання батьками обов’язків щодо виховання неповнолітніх тощо. Було рекомендовано планувати заходи та включити в план самоосвітньої роботи вихователів вивчення нормативних документів, зокрема, Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2015 року, Концепцією реалізації державної політики у сфері профілактики правопорушень на період до 2015 року, Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД.
Начальник відділу  центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Полонської райдержадміністрації О.В. Марчук ознайомила вихователів з різними формами та напрямами роботи центру, відзначила високий рівень співпраці з Полонським професійним аграрним ліцеєм.
Практичний психолог навчального закладу Л.І. Писарчук запропонувала до уваги презентацію «Насильство в середовищі підлітків. Насильство в сім’ї».
Учасники семінару здійснили огляд гуртожитку, фізкультурно-спортивної бази ліцею, ознайомилися з роботою гуртків і секцій. Наприкінці роботи семінару учні-учасники художньої самодіяльності закладу виступили перед вихователями ПТНЗ Хмельницької області.

2020-02-27 16:10:59
Забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у ЗП(ПТ)О

Питанню забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у закладі професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний вебінар працівників психологічних служб, який відбувся 27 лютого 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області