Новини
2013-05-15 19:20:40
НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ СТАРТУВАВ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ОРАЧІВ

 
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 83  від 04.02.2013 року 14 травня 2013 р.  на базі Вищого професійного училища № 36 с. Балин Хмельницької області розпочався Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».
 У ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу беруть участь переможці II етапу конкурсу від Автономної Республіки Крим та кожної області.
В урочистому відкритті конкурсу, яке відбулося 15 травня 2013 року, взяли участь перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Вадим Гаврішко, голова Дунаєвецької райдержадміністрації Юрій Кучерявий, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації Віктор Очеретянко, методист науково-методичного відділу впровадження інноваційних педагогічних технологій та забезпечення професійно-технічної освіти засобами навчання Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України Кароліна Андріяш, директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Людмила Шевчук  та роботодавці – керівники сільгосппідприємств району, які привітали учасників та гостей конкурсу, побажали конкурсантам успіху і перемоги та зазначили, що професія хлібороба була, є і буде однією з найважливіших професій.
Також голова журі Олександр Білий, голова фермерського господарства «Іванна», вручив відзнаки шести учасникам конкурсу, які представили кращі презентації «Я і мій навчальний заклад».
Після урочистого відкриття проведено теоретичний тур конкурсу із завданнями якого успішно справилися усі учасники. Тож бажаємо їм з таким же успіхом пройти практичний тур змагань.

2019-06-27 13:02:25
Підсумки діяльності психологічної служби системи П (ПТ) О Хмельницької області за 2018/2019 н.р та завдання на наступний період

27 червня 2019 року завідувачем лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи, координатором обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів Н.М. Сиско проведено вебінар, на якому підведено підсумки діяльності психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області за 2018/2019 н.р та окреслено завдання перед працівниками служби на наступний період.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області