Новини
2013-05-15 19:20:40
НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ СТАРТУВАВ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ОРАЧІВ

 
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 83  від 04.02.2013 року 14 травня 2013 р.  на базі Вищого професійного училища № 36 с. Балин Хмельницької області розпочався Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».
 У ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу беруть участь переможці II етапу конкурсу від Автономної Республіки Крим та кожної області.
В урочистому відкритті конкурсу, яке відбулося 15 травня 2013 року, взяли участь перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Вадим Гаврішко, голова Дунаєвецької райдержадміністрації Юрій Кучерявий, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації Віктор Очеретянко, методист науково-методичного відділу впровадження інноваційних педагогічних технологій та забезпечення професійно-технічної освіти засобами навчання Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України Кароліна Андріяш, директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Людмила Шевчук  та роботодавці – керівники сільгосппідприємств району, які привітали учасників та гостей конкурсу, побажали конкурсантам успіху і перемоги та зазначили, що професія хлібороба була, є і буде однією з найважливіших професій.
Також голова журі Олександр Білий, голова фермерського господарства «Іванна», вручив відзнаки шести учасникам конкурсу, які представили кращі презентації «Я і мій навчальний заклад».
Після урочистого відкриття проведено теоретичний тур конкурсу із завданнями якого успішно справилися усі учасники. Тож бажаємо їм з таким же успіхом пройти практичний тур змагань.

2019-12-03 11:36:03
Завершення І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

29 листопада 2019 року в Хмельницькому урочисто завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Для відзначення його учасників в актовому залі Хмельницького університету управління і права зібралися 61 учасник конкурсу, члени журі, експерти, представники державних установ, профспілкових і громадських організацій, підприємці, бізнесмени – всі хто організовував та підтримував цей важливий захід.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області