Новини
2013-04-26 14:13:45
ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ З ПРОФЕСІЇ «СТОЛЯР БУДІВЕЛЬНИЙ» СЕРЕД УЧНІВ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЧИНИ

24 квітня 2013 року на базі Вищого професійного училища №4 м. Хмельницького проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Столяр будівельний» серед   учнів ПТНЗ області. В конкурсі взяли участь учні професійно-технічних навчальних закладів, де опановують цю професію.
Зі словами вітання до учасників та присутніх звернувся директор Вищого професійного училища №4 м. Хмельницького П.В. Тихонюк, який побажав учасникам конкурсу успіхів та перемог.
За програмою конкурсу учасники виконували завдання теоретичного і практичного турів. Метою теоретичного туру було визначення рівня професійно-теоретичних знань шляхом тестування на персональному комп’ютері з предметів: «Технологія столярних робіт», «Матеріалознавство», «Будівельне креслення», «Основи електротехніки», «Охорона праці». Завдання практичного туру відповідали вимогам 3 кваліфікаційного розряду й передбачали: виготовлення дверної коробки розміром 2086×886 мм; врізання накладних завісів і навішування дверного полотна; установку врізного замка.
Роботи конкурсантів оцінювало журі, до складу якого ввійшли: генеральний директор ЗАТ «Явір-М» С.М. Боголідов, приватний підприємець А.В. Пасічник, методист відділу професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Н.В. Півторацька.
         Члени оргкомітету та журі обласного етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Столяр будівельний» відзначили високий рівень підготовки навчального закладу до проведення конкурсу, високий та достатній рівень знань і практичної підготовки всіх учасників конкурсу.
       Переможцем конкурсу став учень Вищого професійного училища №4 м. Хмельницького Андрій Тимофєєв, який представлятиме Хмельниччину на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Столяр будівельний», що відбудеться 20-24 травня 2013 року на базі Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури.

 

2020-02-27 16:10:59
Забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у ЗП(ПТ)О

Питанню забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у закладі професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний вебінар працівників психологічних служб, який відбувся 27 лютого 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області