Новини
2013-04-26 14:13:45
ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ З ПРОФЕСІЇ «СТОЛЯР БУДІВЕЛЬНИЙ» СЕРЕД УЧНІВ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЧИНИ

24 квітня 2013 року на базі Вищого професійного училища №4 м. Хмельницького проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Столяр будівельний» серед   учнів ПТНЗ області. В конкурсі взяли участь учні професійно-технічних навчальних закладів, де опановують цю професію.
Зі словами вітання до учасників та присутніх звернувся директор Вищого професійного училища №4 м. Хмельницького П.В. Тихонюк, який побажав учасникам конкурсу успіхів та перемог.
За програмою конкурсу учасники виконували завдання теоретичного і практичного турів. Метою теоретичного туру було визначення рівня професійно-теоретичних знань шляхом тестування на персональному комп’ютері з предметів: «Технологія столярних робіт», «Матеріалознавство», «Будівельне креслення», «Основи електротехніки», «Охорона праці». Завдання практичного туру відповідали вимогам 3 кваліфікаційного розряду й передбачали: виготовлення дверної коробки розміром 2086×886 мм; врізання накладних завісів і навішування дверного полотна; установку врізного замка.
Роботи конкурсантів оцінювало журі, до складу якого ввійшли: генеральний директор ЗАТ «Явір-М» С.М. Боголідов, приватний підприємець А.В. Пасічник, методист відділу професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Н.В. Півторацька.
         Члени оргкомітету та журі обласного етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Столяр будівельний» відзначили високий рівень підготовки навчального закладу до проведення конкурсу, високий та достатній рівень знань і практичної підготовки всіх учасників конкурсу.
       Переможцем конкурсу став учень Вищого професійного училища №4 м. Хмельницького Андрій Тимофєєв, який представлятиме Хмельниччину на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Столяр будівельний», що відбудеться 20-24 травня 2013 року на базі Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури.

 

2019-12-03 11:36:03
Завершення І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

29 листопада 2019 року в Хмельницькому урочисто завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Для відзначення його учасників в актовому залі Хмельницького університету управління і права зібралися 61 учасник конкурсу, члени журі, експерти, представники державних установ, профспілкових і громадських організацій, підприємці, бізнесмени – всі хто організовував та підтримував цей важливий захід.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області