Новини
2013-04-26 14:10:20
ПРЕДСТАВНИКИ КОМПАНІЇ «ХЕНКЕЛЬ БАУТЕХНІК (УКРАЇНА)» ПРОВЕЛИ СЕМІНАР ДЛЯ БІЗНЕС-СТРУКТУР ТА ПТНЗ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ

В Регіональному навчально-практичному будівельному Центрі технологій компанії «Хенкель-Баутехнік» (Україна), який діє на базі ВПУ-4 м. Хмельницького 23 квітня 2013 року в рамках проекту «Навчальні семінари для ключових партнерів компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» відбувся семінар «Забезпечення надійності та довговічності будівель і споруд через ефективну взаємодію виробників будівельних матеріалів та будівельників» для представників будівельних бізнес структур регіону. В семінарі взяли участь більше 20 представників будівельних бізнес-структур регіону,  педагоги професійно-технічних навчальних закладів області та учні ВПУ-4 м. Хмельницького.
На семінарі представлялися нові матеріали Ceresitдля облицювання, нова система утеплення CeresitImpactum, штукатурки і фарби Ceresit з формулою BioProtekt, експрес цемент CeresitCX5, гідроізоляція Ceresit СР1 та матеріали категорії АС.
Всі присутні одержали сертифікати учасників Всеукраїнського семінару, каталоги з новою продукцією компанії «Хенкель-Баутехнік» та набори матеріалів, що презентувались.
Презентацію організували й провели: керівник проекту Ганна Іванівна Бортяна та інструктор компанії Олександр Миколайович Литвин.

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області