Новини
2013-04-26 14:10:20
ПРЕДСТАВНИКИ КОМПАНІЇ «ХЕНКЕЛЬ БАУТЕХНІК (УКРАЇНА)» ПРОВЕЛИ СЕМІНАР ДЛЯ БІЗНЕС-СТРУКТУР ТА ПТНЗ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ

В Регіональному навчально-практичному будівельному Центрі технологій компанії «Хенкель-Баутехнік» (Україна), який діє на базі ВПУ-4 м. Хмельницького 23 квітня 2013 року в рамках проекту «Навчальні семінари для ключових партнерів компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» відбувся семінар «Забезпечення надійності та довговічності будівель і споруд через ефективну взаємодію виробників будівельних матеріалів та будівельників» для представників будівельних бізнес структур регіону. В семінарі взяли участь більше 20 представників будівельних бізнес-структур регіону,  педагоги професійно-технічних навчальних закладів області та учні ВПУ-4 м. Хмельницького.
На семінарі представлялися нові матеріали Ceresitдля облицювання, нова система утеплення CeresitImpactum, штукатурки і фарби Ceresit з формулою BioProtekt, експрес цемент CeresitCX5, гідроізоляція Ceresit СР1 та матеріали категорії АС.
Всі присутні одержали сертифікати учасників Всеукраїнського семінару, каталоги з новою продукцією компанії «Хенкель-Баутехнік» та набори матеріалів, що презентувались.
Презентацію організували й провели: керівник проекту Ганна Іванівна Бортяна та інструктор компанії Олександр Миколайович Литвин.

2020-01-27 10:21:53
Сучасні методи профорієнтації у роботі психологічної служби ЗП(ПТ)О

Питанню впровадження сучасних методів профорієнтаційної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний семінар працівників психологічних служб, який відбувся 23 січня 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області