Новини
2013-04-26 12:27:18
В ПТНЗ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ВПРОВАДЖУЮТЬ НОВІТНІ ПЕДАГОГІЧНІ ТА ВИРОБНИЧІ ТЕХНОЛОГІЇ ПРИ ПІДГОТОВЦІ ПЕРУКАРІВ І МАНІКЮРНИКІВ

       23 квітня на базі ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» відбулося чергове засідання  обласної фахової секції викладачів та майстрів виробничого навчання з професій «Перукар» та «Манікюрник»  за темою: «Удосконалення  процесу підготовки кваліфікованих робітників шляхом впровадження новітніх педагогічних та виробничих  технологій».

Заступник директора ДНЗ "Подільський центр професійно-технічної освіти" В.Г. Баранов ознайомив учасників  засідання з особливостями навчально-виховного процесу навчального закладу та системою роботи з професійної підготовки кваліфікованих робітників.

Педагоги  мали змогу відвідати  й проаналізувати урок теоретичного навчання та майстер-клас на тему: «Ламінування волосся» (викладач М.Я. Михайловська, майстер виробничого навчання О. А.  Вільчинська).

 В рамках засідання відбувся також  майстер-клас  з теми: «Художній розпис нігтів» (майстер виробничого навчання Я.В. Мягкова).

На завершення учасники обмінялися досвідом роботи з питань впровадження сучасних виробничих технологій у навчально-виробничий процес, удосконалення уроків виробничого навчання.

При підведенні підсумків засідання були вироблені методичні рекомендації:

- вивчати та поширювати при організації професійної підготовки робітників досвід роботи педагогів ДНЗ "Подільський центр професійно-технічної освіти" з використання в навчально-виробничому процесі новітніх виробничих технологій;

- активізувати роботу методичних комісій зі створення й оновлення комплексно-методичного забезпечення професії «Перукар» відповідно до вимог ДСПТО.

2020-02-20 10:03:31
Вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 січня 2020 року відбувся вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О на тему «Формування ключових компетентностей на уроках математики».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області