Новини
2013-04-26 12:17:06
ВІДБУЛОСЯ СЕКЦІЙНЕ ЗАСІДАННЯ ІПП ПРОФЕСІЙ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ

22 квітня на базі ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій» відбулось планове засідання обласної фахової секції викладачів та майстрів виробничого навчання професій громадського харчування, у якому взяли участь 32 педагогічних працівники з професійно-технічних навчальних закладів, де здійснюється така підготовка.
Метою засідання стало вивчення шляхів підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників з професій громадського харчування. Засідання відкрила координатор секції, завідувач відділом професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Г.М. Соленцова.
  Про досягнення педагогічного колективу Державного професійно-технічного навчального закладу «Хмельницький центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій», зокрема, з упровадження новітніх педагогічних та виробничих технологій навчання при підготовці кваліфікованих робітників, повідомила директор навчального закладу Т.П.Філіпчук.
У ході секційного засідання обговорювалися питання підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників зазначених професій шляхом впровадження в навчальний процес сучасних методик навчання та виробничих інновацій. Обговорено підсумки IIІ етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Офіціант» та з професії «Кухар» серед майстрів виробничого навчання.
Старший майстер навчального закладу О.І. Гаврілей проінформувала присутніх про участь навчального закладу 27–29 березня 2013 р. у VIII Міжнародному фестивалі кулінарного мистецтва та сервісу в Україні, що проводився за рекомендацією Всесвітньої асоціації кулінарних союзів.
  Майстер виробничого навчання Л.М. Касперська виступила з повідомленням «Використання харчових продуктів нового покоління при приготуванні страв».
У ході засідання педагоги області презентували свої творчі доробки: викладач ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» Г.І. Хомюк –   робочий зошит з предмета «Технологія приготування борошняних та кондитерських виробів», викладач ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій» А.М. Курашова –лабораторний практикум.
 На практичному етапі засідання його учасники відвідали майстер-класи з фарширування птиці (Р.Д. Квятківська) та виготовлення прикрас для оформлення тістечок і тортів (С.П. Петрова та В.П. Фурман).
Під час проведення круглого столу присутні мали можливість обмінятися досвідом з проблеми семінару. По завершенні учасники методичного заходу оцінили корисність отриманої інформації, продуктивність спілкування, високий інформативний та змістовний рівень семінару. Було рекомендовано:
1. Впроваджувати в навчально-виробничий процес ПТНЗ області досвід роботи майстрів виробничого навчання та викладачів ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій» з використання в навчально-виробничому процесі новітніх педагогічних і виробничих технологій.
2. Активізувати роботу методичних комісій ПТНЗ області зі створення й оновлення комплексно-методичного забезпечення професій громадського господарства відповідно до вимог ДСПТО.

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області