Новини
2013-04-23 14:39:04
ВПРОВАДЖЕННЯ СУЧАСНИХ БУДІВЕЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧИЙ ПРОЦЕС

 

18 квітня на базі ДНЗ "Подільський центр професійно-технічної освіти" відбулося чергове засідання обласної школи передового педагогічного досвіду інженерно-педагогічних працівників опоряджувальних професійна тему: "Впровадження сучасних виробничих технологій у навчально-виробничий процес".
Засідання відкрила координатор фахової секції, методист відділу професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Н.В. Півторацька.
Заступник директора ДНЗ "Подільський центр професійно-технічної освіти" В.Г. Баранов ознайомив учасників школи передового педагогічного досвіду з особливостями навчально-виховного процесу навчального закладу та системою роботиз професійної підготовки кваліфікованих робітників. Він, зокрема, зазначив, що впровадження сучасного обладнання, матеріалів, інноваційних виробничих технологій у навчально-виробничий процес єодниміз пріоритетних напрямів роботи закладу.
Учасники мали змогу відвідати й проаналізувати майстер-клас на тему: "Технологія монтажу гіпсокартонних перегородок "Кнауф" W111" ( викладачспецдисциплін А.Є. Муляр, майстри в/н С.В. Гуменюк, Г.І. Василіка). Учасникам школи запропонована теоретична інформація та практично продемонстрована технологія виконання робіт з улаштування гіпсокартонних перегородок "Кнауф" W111.
На завершення учасники обмінялися досвідом роботи з питань впровадження сучасних виробничих технологій у навчально-виробничий процес, удосконалення уроків виробничого навчання.
В результаті обговоренняроботи школи ППД професійно-технічним навчальним закладамрекомендовано:
- вивчати та поширювати при організації професійної підготовки робітників досвід роботи педагогів ДНЗ "Подільський центр професійно-технічної освіти" з використання в навчально-виробничому процесі новітніх виробничих технологій;
 

- активізувати роботуметодичних комісій зі створення й оновлення комплексно-методичного забезпеченняопоряджувальних професій відповіднодо вимог ДСПТО.

 

 

 

2019-05-23 15:27:45
Конкурс інноваційних освітніх технологій у сфері професійної (професійно-технічної) освіти

Ринок праці вимагає сьогодні висококваліфікованих робітників в усіх галузях економіки та сфери обслуговування. Для їх підготовки працівники ЗП(ПТ)О області постійно вдосконалюють навчально-виховний процес, вишукують нові форми та методи, які б допомогли здобувачам освіти глибше і краще опанувати свою майбутню професію. Саме виявити та підтримати на належному рівні кращий педагогічний та виробничий досвід, який полягає у впровадженні нововведень у систему підготовки робітничого персоналу, мав на меті обласний конкурс інноваційних освітніх технологій у сфері професійної (професійно-технічної) освіти, що відбувся під егідою НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області за активної підтримки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області