Новини
2013-04-18 15:18:10
ПРОФТЕХОСВІТА ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ВІТАЄ ПЕРЕМОЖНИЦЮ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ

З 9 по 12 квітня 2013 року на базі Тернопільського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі проведено ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Офіціант».

У конкурсі взяли участь 23 переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу з числа учнів випускних груп професійно-технічних навчальних закладів.

 Хмельницьку область  на конкурсі представляла переможниця обласного конкурсу учениця ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій» Мельник Каріна Олегівна, яка  за  підсумками  конкурсу  зайняла V місце та була нагороджена  дипломом ІІІ ступеня.

 

Вітаємо переможницю та бажаємо їй  подальших творчих  успіхів  у майбутній  професійній діяльності.

 

2019-12-03 11:36:03
Завершення І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

29 листопада 2019 року в Хмельницькому урочисто завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Для відзначення його учасників в актовому залі Хмельницького університету управління і права зібралися 61 учасник конкурсу, члени журі, експерти, представники державних установ, профспілкових і громадських організацій, підприємці, бізнесмени – всі хто організовував та підтримував цей важливий захід.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області