Новини
2013-04-18 15:18:10
ПРОФТЕХОСВІТА ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ВІТАЄ ПЕРЕМОЖНИЦЮ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ

З 9 по 12 квітня 2013 року на базі Тернопільського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі проведено ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Офіціант».

У конкурсі взяли участь 23 переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу з числа учнів випускних груп професійно-технічних навчальних закладів.

 Хмельницьку область  на конкурсі представляла переможниця обласного конкурсу учениця ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій» Мельник Каріна Олегівна, яка  за  підсумками  конкурсу  зайняла V місце та була нагороджена  дипломом ІІІ ступеня.

 

Вітаємо переможницю та бажаємо їй  подальших творчих  успіхів  у майбутній  професійній діяльності.

 

2020-02-27 16:10:59
Забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у ЗП(ПТ)О

Питанню забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у закладі професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний вебінар працівників психологічних служб, який відбувся 27 лютого 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області