Новини
2013-04-16 09:05:07
ВИРОБНИКИ ЗАЦІКАВЛЕНІ У СПІВПРАЦІ З ПТНЗ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ

Професійно-технічні навчальні заклади Хмельниччини підтримують тісні зв’язки з виробництвом з метою підвищення компетентності інженерно-педагогічних працівників, набуття знань і навичок роботи за новими технологіями, з сучасними матеріалами, на сучасному обладнанні. Ці знання та навички необхідні для якісної підготовки висококваліфікованого, конкурентного на ринку праці робітника. Прикладом такої співпраці став семінар з впровадження у навчальний процес інноваційних виробничих технологій будівельної галузі, проведений на базі ДНЗ "Хмельницький центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій".
Методична комісія інженерно-педагогічних працівників предметів і професій будівельного профілю, очолювана Є.Г. Мазур, вже не вперше бере участь у семінарах, майстер-класах представників виробництвасама ініціює такі заходи. Проте на цей раз ініціатива про проведення семінару вийшла від виробників, що є надзвичайно важливим, позитивним моментом у партнерських відносинах роботодавця, виробника з професійно-технічним навчальним закладом.
Семінар для майбутніх будівельників та їхніх наставників провели представники торгових марок "Снєжка" і "Магнат стиль" (Львівська обл. м. Яворів) Олег Балаким та Віталій Голубець, а також торговий представник цих марок у Хмельницькій області Артем Плюта, який і зініціював цю зустріч. Представники виробництва презентували популярні на ринку сучасні будівельні матеріали: фарби, шпаклівки, декоративні штукатурки. Майстер-клас з нанесення декоративних штукатурок, технології використання лакофарбової продукції стали джерелом нової і дуже потрібної інформації, оскільки ці матеріали використовуються не тільки в навчанні майбутніх будівельників, а і в побуті масовим користувачем цієї продукції.
Учасники семінару отримали багаж нової цікавої інформації з сучасних матеріалів і технологій і мали змогу продемонструвати отримані знання у майстер класі та вікторині. Активні учасники семінару заохочувались подарунками, що теж залишиться пам’ятним для учнів.
Учнівський і педагогічний колективи навчального закладу дуже вдячні своїм друзям-партнерам за науку і за розуміння величезної ролі такої співпраці у підготовці висококваліфікованого робітника, який прийде на виробництво стовідсотково підготовленим до роботи.

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області