Новини
2013-04-15 09:13:47
ПЕРЕМОГА В ОЛІМПІАДІ – РЕЗУЛЬТАТ СПІЛЬНОЇ ПРАЦІ ПЕДАГОГА ТА УЧНЯ

 

28 березня, 4 та 11 квітня 2013 року на базах ДНЗ «Вище професійне училище №11 м. Хмельницького», ДПТНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчової промисловості» та Хмельницького професійного ліцею електроніки відбулися обласні олімпіади із загальноосвітніх дисциплін серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.
 

В олімпіадах узяли участь 173 учні з 29 професійно-технічних навчальних закладів. Найкращий результат (І місце) показали учні:
-                        -   Понінківського професійного ліцею (з предмета «Історія України»);
-                - ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» (з предмета «Хімія»);  
-             - ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» (з предмета «Українська мова та література»);
-            - Хмельницького вищого професійного училища №25 м. Хмельницького та Деражнянського професійного аграрного ліцею з предмета «Математика»; 
-               -  Хмельницького професійного ліцею (з предмета «Правознавство»);  
-               - Деражнянського професійного аграрного ліцею (з предмета «Фізика»).
           Олімпіади стали своєрідними турнірами здібних учнів. А їхні перемоги – результат підвищеного інтересу учня до предмета, уміння педагога пробудити цей інтерес та їхньої спільної праці.
 

2019-06-27 13:02:25
Підсумки діяльності психологічної служби системи П (ПТ) О Хмельницької області за 2018/2019 н.р та завдання на наступний період

27 червня 2019 року завідувачем лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи, координатором обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів Н.М. Сиско проведено вебінар, на якому підведено підсумки діяльності психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області за 2018/2019 н.р та окреслено завдання перед працівниками служби на наступний період.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області