Новини
2013-04-02 08:53:35
ПІДВИЩУВАТИ ЯКІСТЬ ПІДГОТОВКИ РОБІТНИКІВ У СПІВПРАЦІ З СОЦІАЛЬНИМИ ПАРТНЕРАМИ

 

28 березня на базі Нетішинського професійного ліцею Хмельниччини відбулося планове засідання обласної фахової секції інженерно-педагогічних працівників електрогазозварювальних професійна тему: "Підвищення якості підготовки робітничих кадрів шляхом співпраці з соціальними партнерами".

 

Координатор секції, методист відділу професійної підготовки Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Н.В. Півторацькаозвучила мету засідання – розкриття шляхів підвищення якості підготовки кваліфікованих робітниківелектрогазозварювальних професій.
Заступник директора Нетішинського професійного ліцею О.Б. Осадчий ознайомив учасників семінару з особливостями навчально-виховного процесу навчального закладу та системою роботиз професійної підготовки кваліфікованих робітників. Він, зокрема, зазначив, що впровадження сучасного обладнання, інноваційних виробничих технологій у навчально-виробничий процес єодниміз пріоритетних напрямів роботи закладу.
Учасники мали змогу відвідати й проаналізувати відкритий урок виробничого навчання на тему: "Напівавтоматичне наплавлення валиків на пластини у нижньому положенні" (майстер в/н А.Д. Шпакович) та майстер-клас із виконання аргонного зварювання на сучасному обладнанні (майстер в/н І.М. Заяць). 
Представником фірми "Фроніус" у Хмельницькій області було презентовано учасникам семінару сучасне обладнання для різання металу та зварювання кольорових металів. 
На завершення учасники обмінялися досвідом роботи з питань удосконалення уроків виробничого навчання, налагодження співпраці з соціальними партнерами, використання сучасного обладнання під час професійної підготовки.
В результаті обговорень фаховою секцією рекомендовано професійно-технічним навчальним закладам:
- вивчати та поширювати при організації професійної підготовки робітників досвід роботи майстрів виробничого навчання та викладачів Нетішинського професійного ліцею з використання в навчально-виробничому процесі новітніх виробничих технологій;
- активізувати роботу методичних комісій зі створення й оновлення комплексно-методичного забезпечення електрогазозварювальних професій відповідно до вимог ДСПТО.

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області