Новини
2013-03-28 13:41:07
З МЕТОЮ ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ПІДГОТОВКИ РОБІТНИЧИХ КАДРІВ

     26 березня на базі Шепетівського професійного ліцею відбулось чергове засідання обласної фахової секції викладачів та майстрів виробничого навчання електрорадіотехнічних професій на тему: "Застосування сучасних виробничих технологій у професійній підготовці як шлях підвищення якості підготовки робітничих кадрів".

Метою засідання стало розкриття шляхів підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників з електрорадіотехнічного виробництва. Секційне засідання відкрила координатор секції, методист відділу професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області. О.М. Чуйкова.
Директор Шепетівського професійного ліцею О.А. Окунєвський презентував систему роботи навчального закладуз професійної підготовки кваліфікованих робітників, розкрив особливості навчально-виробничого процесу.
Заступник директора з навчально-виробничої роботи Шепетівського професійного ліцею С.Є. Кучер зазначила, що впровадження інноваційних виробничих технологій у навчально-виробничий процес єодниміз пріоритетних напрямів роботи навчального закладу.
Учасники мали змогу відвідати й проаналізували відкриті уроки виробничого навчання із застосуванням інтерактивних методів навчання та інформаційно-комунікаційних технологій, проведенівисококваліфікованими педагогами ліцею.
Так, майстер виробничого навчання І.Г. Гуменюк і викладач професійно-теоретичної підготовкиО.М. Коврига продемонстрували колегам свої підходи до бінарного уроку на прикладі уроку на тему: "З’єднання, відгалуження та окінцювання жил, проводів та кабелів". Урок-практикум з використанням ІКТ на тему: "Навісний монтаж регулюючого стабілізатора напруги" проведено майстром виробничого навчання М.М. Байло.
Після відвідування відкритих уроків учасники обмінялися досвідом роботи з питань удосконалення уроків виробничого навчання із застосуванням новітніх виробничих технологій та дійшли висновку, що використання новацій сприяє індивідуалізації навчання, підвищенню мотивації та пізнавальної активності учнів на уроках, забезпечує підвищення ефективності навчання.
При підведенні підсумків секційного засідання було рекомендовано:
- впроваджувати в навчально-виробничий процес ПТНЗ області досвід роботи майстрів виробничого навчання Шепетівського професійного ліцею з використання в навчально-виробничому процесі новітніх виробничих технологій;
- активізувати роботуметодичних комісій ПТНЗ області зі створення та оновлення комплексно-методичного забезпечення електрорадіотехнічних професій відповіднодо вимог ДСПТО.

2019-05-23 15:27:45
Конкурс інноваційних освітніх технологій у сфері професійної (професійно-технічної) освіти

Ринок праці вимагає сьогодні висококваліфікованих робітників в усіх галузях економіки та сфери обслуговування. Для їх підготовки працівники ЗП(ПТ)О області постійно вдосконалюють навчально-виховний процес, вишукують нові форми та методи, які б допомогли здобувачам освіти глибше і краще опанувати свою майбутню професію. Саме виявити та підтримати на належному рівні кращий педагогічний та виробничий досвід, який полягає у впровадженні нововведень у систему підготовки робітничого персоналу, мав на меті обласний конкурс інноваційних освітніх технологій у сфері професійної (професійно-технічної) освіти, що відбувся під егідою НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області за активної підтримки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області