Новини
2013-03-22 13:06:48
ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ З ПРОФЕСІЇ «ОФІЦІАНТ» СЕРЕД УЧНІВ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

     20 березня 2013 року на базі ДНЗ "Хмельницький центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій" проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії "Офіціант" серед учнів ПТНЗ області. У конкурсі взяли участь шість учасників з професійно-технічних навчальних закладів, де опановують цю професію.

 

       Зі словами вітання до учасників та присутніх звернулись заступник директораз методичної роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Джус Людмила Костянтинівна та директор ДНЗ "Хмельницький центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій" Тамара Павлівна Філіпчук, які побажали учасникам конкурсу успіхів та перемог.

 

Програма конкурсу передбачала:
а) виконання завдань теоретичного туру;
б) виконання завдань практичного туру.
Метою теоретичного туру було визначення рівня знань шляхом тестування на персональному комп’ютері з професійно-теоретичних предметів: "Кулінарна характеристика страв", "Технологічне обладнання", "Фізіологія харчування, санітарія і гігієна", "Організація обслуговування в ресторанах","Охорона праці".
Завданняпрактичного туру відповідали вимогам 4 кваліфікаційного розряду та передбачали:
1.Складання серветокрізними способами.
2. Рух з тацею.
3. Обслуговування відвідувачів в реальних умовах.
Учасники конкурсу також представили презентації на тему "Я і моя професія в навчальному закладі".
Роботи конкурсантів оцінювало журі, до складу якого входили: директорресторану "Софія" С.П.Гура,директор кафе-бару "Ізюм" М.М. Мантач, завідувач відділу професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Г.М. Соленцова.
Члени оргкомітету, журі обласного етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії "Офіціант" відмітили високий рівень підготовки навчального закладу до проведення конкурсу, високийта достатній рівень знань та практичної підготовкивсіх учасників конкурсу.
Переможницею конкурсу стала Мельник Каріна, ученицяДНЗ "Хмельницький центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій", яка представлятиме Хмельниччину на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії "Офіціант", що відбудеться 9-12 квітня 2013 року на базі Державного професійно-технічного навчального закладу "Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі".

 

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області