Новини
2013-03-11 12:14:24
ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ З ПРОФЕСІЇ «СЕКРЕТАР КЕРІВНИКА» СЕРЕД УЧНІВ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

6 березня 2013 року на базі Хмельницького професійного ліцею електроніки проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Секретар керівника» серед учнів ПТНЗ області. У конкурсі взяли участь чотири учасники з професійно-технічних навчальних закладів, де опановують цю професію.
 

Програма конкурсу передбачала виконання теоретичного та практичного завдання.

Теоретичне завдання передбачало перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: «Діловодство», «Охорона праці», «Офісна техніка», «Етика та психологія ділових відносин», «Українське ділове мовлення та основи редагування службових документів», «Комп’ютерні технології» шляхом виконання тестових завдань на персональному комп’ютері (60 питань з чотирма варіантами відповіді, з яких одна - вірна).
Практичне завдання передбачало виконання:
-                        завдання на швидкість набору тексту;
-                        завдання на якість;
-                        оформлення службових документів
-                        моделювання ділової ситуації: «Співбесіда при працевлаштуванні»
Роботи конкурсантів оцінювало журі, до складу якого входили:заступник директора обласного архіву у Хмельницькій області Михайлова С.В., методист відділу професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області О.М. Чуйкова, майстер виробничого навчання ДНЗ «Кам'янець-Подільський професійний будівельний ліцей» Галкіна О.І.
Результати регіонального конкурсу засвідчили про достатній рівень знань та практичної підготовки учнів. Всі учасники успішно справилась із завданнями, продемонструвала вміння застосовувати теоретичні знання на практиці.
Переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Секретар керівника» стали:
І місце – Шатковська Оксана Володимирівна, учениця Вищого професійного училища №25 м.Хмельницького;
ІІ місце – Скоробагата Світлана Леонідівна, учениця Вищого професійного училища №25 м.Хмельницького;
ІІ місце – Рудик Аліна Василівна, учениця Хмельницького професійного ліцею електроніки;
ІІІ місце – Пасіченко Валентина Олександрівна, учениця Хмельницького професійного ліцею електроніки;
Переможниця обласного етапу конкурсу секретарів керівника учениця Вищого професійного училища №25 м. Хмельницького Шатковська Оксана представлятиме Хмельниччину на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Секретар керівника», що відбудеться 19-22 березня 2013 року на базі Міжрегіонального вищого професійного училища зв’язку м. Києва.

2019-05-23 15:27:45
Конкурс інноваційних освітніх технологій у сфері професійної (професійно-технічної) освіти

Ринок праці вимагає сьогодні висококваліфікованих робітників в усіх галузях економіки та сфери обслуговування. Для їх підготовки працівники ЗП(ПТ)О області постійно вдосконалюють навчально-виховний процес, вишукують нові форми та методи, які б допомогли здобувачам освіти глибше і краще опанувати свою майбутню професію. Саме виявити та підтримати на належному рівні кращий педагогічний та виробничий досвід, який полягає у впровадженні нововведень у систему підготовки робітничого персоналу, мав на меті обласний конкурс інноваційних освітніх технологій у сфері професійної (професійно-технічної) освіти, що відбувся під егідою НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області за активної підтримки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області