Новини
2013-03-07 08:58:26
ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ З ПРОФЕСІЇ «КРАВЕЦЬ» СЕРЕД УЧНІВ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

5 березня 2013 року на базі Хмельницького професійного ліцею проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Кравець серед   учнів ПТНЗ області. У конкурсі взяли участь одинадцять учасників з професійно-технічних навчальних закладів, де опановують цю професію.

Зі словами вітання до учасників та присутніх звернулись директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Людмила Іванівна Шевчук та в.о. директора Хмельницького професійного ліцею Наталія ВолодимирівнаХованець, які побажали учасникам конкурсу успіхів та перемог.
Програма конкурсу передбачала:
а) виконання завдань теоретичного туру;
б) виконання завдань практичного туру.
Метою теоретичного туру було визначення рівня знань шляхом тестування на персональному комп’ютері з професійно-теоретичних предметів: «Технологія виготовлення одягу», «Обладнання», «Основи конструювання одягу», «Охорона праці» (60 питань з чотирма варіантами відповіді, з яких один правильний).
Практичний тур  відповідав вимогам 4 кваліфікаційного розряду та передбачав виготовлення сукні класичного стилю, напівприлеглого силуету 44-46 розміру.
 Роботи конкурсантів оцінювало журі, до складу якого входили: директор КП ательє «Молодіжна мода» Г.А.Кухарчук,  директор ПП «Анкор-Стиль» Н.А. Корчева, завідувач відділу професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Г.М. Соленцова.

         Результати регіонального конкурсу засвідчили про достатній рівень знань та практичної підготовки учнів. Переважна більшість учнів успішно справилась із завданнями, продемонструвала вміння застосовувати теоретичні знання на практиці.

 Переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Кравець» стали:

І місце – Ушкалова Любов Іванівна, учениця Хмельницького професійного ліцею;
ІІ місце – Мікловш Сніжана Анатоліївна, учениця ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг»;
ІІІ місце – Кравець Анастасія Олександрівна, учениця Вищого професійного училища №36 с. Балин;
Шевчук Мар?яна Василівна, учениця ДПТНЗ «Кам’янець-Подільське вище професійне училище».
Було вирішено виготовлені конкурсантами сукні передати як благодійницький дарунок ученицям Хмельницької загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів №2.
А переможниця обласного етапу конкурсу кравців учениця Хмельницького професійного ліцею Любов Ушкалова представлятиме Хмельниччину на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Кравець», що відбудеться 23-26 квітня 2013 року на базі Луганського вищого професійного училища сфери послуг.
 

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області