Новини
2013-03-06 16:04:17
ПРОФТЕХОСВІТЯНИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ НА ІV МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ “СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ - 2013”: ДІЛИМОСЯ ДОСВІДОМ, ПРИМНОЖУЄМО ЗДОБУТКИ

Цьогоріч  профтехосвітяни Хмельниччини вчетверте взяли участь у Міжнародній виставці, яка відбулася в Києві 28 лютого – 2 березня 2013 року. На цьому міжнародному освітянському форумі  вони презентували систему роботи професійно-технічних навчальних закладів з упровадження інноваційних технологій при підготовці висококваліфікованих робітників, налагодження соціального партнерства в регіоні, а також кращий педагогічний досвід, створену на регіональному рівні навчально-методичну літературу й педагогічні програмні засоби навчання.

 Експозицію профтехосвіти Хмельницької області відвідали й оцінили заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України О.С. Дніпров, директор департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України В.В. Супрун, директор Інституту професійно-технічної освіти НАПН України В.О. Радкевич та інші учасники й гості виставки.

За підсумками тематичного конкурсу, який відбувся в рамках Третьої міжнародної виставки, Науково-методичний центр професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області нагороджений Золотою медаллю в номінації «Управління і науково-методичний супровід інноваційного розвитку сучасних закладів освіти». У номінації «Інноваційні підходи до формування професійної компетентності кваліфікованих робітників у сучасному професійно-технічному навчальному закладі» срібними медалями нагороджені ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг»  і Плужненський професійний аграрний ліцей, бронзовою медаллю –  ДНЗ «Кам’янець-Подільський професійний будівельний ліцей».

На науково-методичних конференціях, семінарах, «круглих столах», які проходили в рамках виставки, відбулося обговорення і визначення практичних шляхів реалізації пріоритетних напрямів сучасного розвитку професійно-технічної освіти, окреслено перспективні інноваційні ідеї та досягнення.

Педагоги закладів профтехосвіти Хмельниччини взяли участь у презентації Інституту інноваційних технологій та змісту освіти  та Інституту професійно-технічної освіти  на тему «Відкрите інформаційне навчальне середовище в контексті інформатизації ПТО» та в семінарах, які проводилися  відділенням науково-методичного забезпечення змісту професійно-технічної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, з тем:  «Інноваційні педагогічні та виробничі технології в підготовці сучасного робітника» та «Навчання по-новому. Трансфер інноваційних будівельних технологій у ПТО».

Представники профтехосвіти Хмельницької області активно долучилися до конструктивного діалогу з науковцями й колегами, продемонстрували своє бачення шляхів вирішення окреслених проблем. Так, заступник директора НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області О.Л. Шамралюк висловилася з проблеми управління інноваційною діяльністю ПТНЗ в контексті реалізації основних функцій регіональної методичної служби, розкрила значення єдиного інформаційного простору системи профтехосвіти регіону у впровадженні інновацій при підготовці кваліфікованих робітничих кадрів,  охарактеризувала складові моделі управління інноваційною діяльністю закладу, зупинилася на питанні створення та функціонування інформаційної служби ПТНЗ.

Учасники семінарів мали добру нагоду презентувати свій досвід роботи, показати практичні набутки з упровадження інноваційних технологій у навчально-виробничий процес професійно-технічних навчальних закладів.

За результатами участі у виставці управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації, Науково-методичний центр професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області та всі професійно-технічні навчальні заклади нагороджені дипломами за вагомий внесок у розвиток національної освіти й занесені до каталогу Міжнародної виставки. 

2020-02-27 16:10:59
Забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у ЗП(ПТ)О

Питанню забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у закладі професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний вебінар працівників психологічних служб, який відбувся 27 лютого 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області