Новини
2013-03-06 12:32:45
СТВОРЮЄМО ВІДКРИТЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ НАВЧАЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО КУРСОВОГО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПРОФТЕХОСВІТЯН

У профтехосвіті Хмельниччини налагоджено тісну співпрацю з Інститутом професійно-технічної освіти НАПН України, що відбувається в рамках реалізації Всеукраїнського інноваційного проекту "Відкрите інформаційне навчальне середовище системи професійно-технічної освіти".  В останній тиждень лютого співробітником інституту Віктором Леонтійовичем Шевченком проведено два навчальні семінари: зі створення електронних підручників та з освоєння платформи дистанційної форми курсового підвищення кваліфікації.

 

Маючи право на здійснення курсового підвищення кваліфікації педагогів системи професійно-технічної освіти та враховуючи актуальність і практичність он-лайн навчання, Науково-методичний центр професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області почав експеримент зі створення навчального середовища для дистанційної освіти педагогів системи професійно-технічної освіти. Цей експеримент здійснюється з метою системного підходу до інформаційного навчального середовища дистанційної післядипломної освіти в системі ПТО.

Під керівництвом В.Л. Шевченка методисти НМЦ ПТО ПК освоювали методику створення та забезпечення функціонування інформаційного навчального середовища дистанційного курсового підвищення кваліфікації, його базові елементи та основи дидактичного проектування. Методисти виявились досить здібними «учнями».  На завершення семінару всі навчилися створювати дидактичний сценарій, «кадрувати» його, розробляти тести та ін.. Ці знання необхідні для того, щоб розробити відкрите інформаційне навчальне середовище системи післядипломної освіти, яким користуватимуться всі профтехосвітяни України, котрі виявлять бажання підвищувати кваліфікацію, не полишаючи свого робочого місця.

У ці ж дні на базі ВПУ №25 м. Хмельницького навчалися викладачі спецдисциплін професій сільськогосподарського виробництва та будівельної галузі ПТНЗ Хмельницької області, а також Чернігівської і Дніпропетровської областей України. Вони працювали над створенням електронних підручників «Технологія штукатурних робіт» та «Сільськогосподарські машини».   

2019-12-03 11:36:03
Завершення І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

29 листопада 2019 року в Хмельницькому урочисто завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Для відзначення його учасників в актовому залі Хмельницького університету управління і права зібралися 61 учасник конкурсу, члени журі, експерти, представники державних установ, профспілкових і громадських організацій, підприємці, бізнесмени – всі хто організовував та підтримував цей важливий захід.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області