Новини
2013-02-25 09:35:30
НОВА ШКОЛА – НОВІ ДРУЗІ У ПРОФТЕХОСВІТЯН ГРИЦЕВА

          21 лютого 2013 р. в смт. Гриців Шепетівського району Хмельницької області відбулося урочисте відкриття загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за участю віце-премєр-міністра України К. І. Грищенка, депутата Верховної ради України С. Буряка, голови Хмельницької обласної держадміністрації В.С. Ядухи,  очільників Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації В.І. Очеретянка й А.М. Харчук та інших поважних гостей. На цю подію жителі Грицева та навколишніх сіл чекали близько 20 років.  Тому відкриття школи стало справжнім святом для всіх грицівчан.
            Партнерську підтримку до відкриття загальноосвітнього навчального закладу надало Вище професійне училище №19 смт Гриців. Його працівники та учні організували в новозбудованому приміщенні школи виставку кращих художніх робіт, яка продемонструвала майстерність педагогів та учнів авторитетного в області навчального закладу художнього профілю. Учениці 3-го курсу ВПУ №19 О.Луцак та Н.Мельничук подарували віце-премєр-міністру одну зі своїх робіт.  

2019-12-03 11:36:03
Завершення І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

29 листопада 2019 року в Хмельницькому урочисто завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Для відзначення його учасників в актовому залі Хмельницького університету управління і права зібралися 61 учасник конкурсу, члени журі, експерти, представники державних установ, профспілкових і громадських організацій, підприємці, бізнесмени – всі хто організовував та підтримував цей важливий захід.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області