Новини
2013-02-25 09:35:30
НОВА ШКОЛА – НОВІ ДРУЗІ У ПРОФТЕХОСВІТЯН ГРИЦЕВА

          21 лютого 2013 р. в смт. Гриців Шепетівського району Хмельницької області відбулося урочисте відкриття загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за участю віце-премєр-міністра України К. І. Грищенка, депутата Верховної ради України С. Буряка, голови Хмельницької обласної держадміністрації В.С. Ядухи,  очільників Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації В.І. Очеретянка й А.М. Харчук та інших поважних гостей. На цю подію жителі Грицева та навколишніх сіл чекали близько 20 років.  Тому відкриття школи стало справжнім святом для всіх грицівчан.
            Партнерську підтримку до відкриття загальноосвітнього навчального закладу надало Вище професійне училище №19 смт Гриців. Його працівники та учні організували в новозбудованому приміщенні школи виставку кращих художніх робіт, яка продемонструвала майстерність педагогів та учнів авторитетного в області навчального закладу художнього профілю. Учениці 3-го курсу ВПУ №19 О.Луцак та Н.Мельничук подарували віце-премєр-міністру одну зі своїх робіт.  

2020-02-27 16:10:59
Забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у ЗП(ПТ)О

Питанню забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у закладі професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний вебінар працівників психологічних служб, який відбувся 27 лютого 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області