Новини
2013-02-25 09:35:30
НОВА ШКОЛА – НОВІ ДРУЗІ У ПРОФТЕХОСВІТЯН ГРИЦЕВА

          21 лютого 2013 р. в смт. Гриців Шепетівського району Хмельницької області відбулося урочисте відкриття загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за участю віце-премєр-міністра України К. І. Грищенка, депутата Верховної ради України С. Буряка, голови Хмельницької обласної держадміністрації В.С. Ядухи,  очільників Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації В.І. Очеретянка й А.М. Харчук та інших поважних гостей. На цю подію жителі Грицева та навколишніх сіл чекали близько 20 років.  Тому відкриття школи стало справжнім святом для всіх грицівчан.
            Партнерську підтримку до відкриття загальноосвітнього навчального закладу надало Вище професійне училище №19 смт Гриців. Його працівники та учні організували в новозбудованому приміщенні школи виставку кращих художніх робіт, яка продемонструвала майстерність педагогів та учнів авторитетного в області навчального закладу художнього профілю. Учениці 3-го курсу ВПУ №19 О.Луцак та Н.Мельничук подарували віце-премєр-міністру одну зі своїх робіт.  

2019-06-27 13:02:25
Підсумки діяльності психологічної служби системи П (ПТ) О Хмельницької області за 2018/2019 н.р та завдання на наступний період

27 червня 2019 року завідувачем лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи, координатором обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів Н.М. Сиско проведено вебінар, на якому підведено підсумки діяльності психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області за 2018/2019 н.р та окреслено завдання перед працівниками служби на наступний період.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області