Новини
2013-02-20 16:50:22
ПРОФТЕХОСВІТА ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ІНТЕГРУЄТЬСЯ У БЛОГОСФЕРУ

Навчаємось і навчаємо з комп’ютером…

Компютерна грамотність педагогів – вимога часу. А методисти навчальних закладів як педагоги педагогів мають досконало володіти  інформаційно-комунікаційними технологіями. Саме з цією метою 19-20 лютого 2013 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області проведено навчальний семінар для заступників директорів з науково-методичної роботи та методистів ПТНЗ Хмельниччини «Входження методичних служб ПТНЗ Хмельницької області в українську блогосферу».

Завідувач лабораторії забезпечення якості професійно-технічної освіти НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області О.П. Петров ознайомив учасників семінару з поняттям, структурою, алгоритмом створення  та редагування блогу. Методисти з зацікавленістю вчилися створювати власні блоги. Цікавим виявився етап коментування матеріалів колег, який став, власне, обміном досвідом роботи між учасниками семінару. У блогерів-початківців  виникло багато питань з редагування та адміністрування блогу, на які тут же отримали компетентні відповіді й успішно завершили процес входження у блогосферу. Результатом наполегливої навчальної праці став власний блог кожного учасника семінару. Таким чином, виникло професійне середовище, в якому легко налагоджуються.

Треба сказати, що процес блоготворення в інформаційному просторі профтехосвіти Хмельниччини почався під науково-методичним супроводом НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області ще з початку навчального року. За цей період створені й функціонують 125 блогів педагогів ПТНЗ Хмельниччини, посилання на які розміщені на інформаційному порталі «Профтехосвіта Хмельниччини» НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

 

2019-05-23 15:27:45
Конкурс інноваційних освітніх технологій у сфері професійної (професійно-технічної) освіти

Ринок праці вимагає сьогодні висококваліфікованих робітників в усіх галузях економіки та сфери обслуговування. Для їх підготовки працівники ЗП(ПТ)О області постійно вдосконалюють навчально-виховний процес, вишукують нові форми та методи, які б допомогли здобувачам освіти глибше і краще опанувати свою майбутню професію. Саме виявити та підтримати на належному рівні кращий педагогічний та виробничий досвід, який полягає у впровадженні нововведень у систему підготовки робітничого персоналу, мав на меті обласний конкурс інноваційних освітніх технологій у сфері професійної (професійно-технічної) освіти, що відбувся під егідою НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області за активної підтримки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області