Новини
2013-02-06 16:02:00
КОНТРАКТНА СЛУЖБА

5 лютого 2013 року відповідно до розпорядження голови  Хмельницької облдержадміністрації від 25.07.2012 року № 191/2012-р «Про організацію у 2012/2013 н.р. допризовної підготовки та підготовки призовників з військово-технічних спеціальностей» на базі військової частини А0553 м. Хмельницького було проведено заняття з викладачами  предмету «Захист Вітчизни» на тему «Організація та проведення допризовної підготовки учнівської молоді в зв'язку з переходом на комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями за контрактом».

У цьому заході прийняли участь викладачі предмета «Захист Вітчизни» та майже 60 учнів закладів профтехосвіти міста Хмельницького, які мають намір проходити військову службу за контрактом.

Відкрив зібрання заступник командира з виховної роботи частини підполковник Ігор Олегович Сирота. Учасники переглянули фільм про історію частини,  ознайомилися  з нормативно-правовою базою служби за контрактом.

У 2013 році планується призупинити призов на строкову військову службу й одночасно розпочати  перехід до комплектування армії виключно за контрактом.

Учасники заходу отримали інформацію про соціальний захист військовослужбовців, вакансії посад військових-контрактників (є, зокрема, потреба водіїв категорії «С», «Е»).

Помічник начальника штаба з комплектування кадрів капітан Роман Анатолійович Коломієць повідомив вимоги до вступу на військову службу за контрактом. Особлива увага звертається на психологічну та відмінну фізичну підготовку молоді.

Після теоретичної частини заняття викладачі та учні переглянули зразки вогнепальної  та холодної зброї, різноманітних радіоприймачів,  а також були ознайомлені з правилами стрибків з парашутом.

Наприкінці зустрічі бійці полку спеціального призначення продемонстрували  елементи рукопашного бою.

Варто відзначити тісну співпрацю професійно-технічних навчальних закладів міста Хмельницького з цією військовою частиною. На її базі вже не один рік проходяться для учнів навчально-польові заняття  відповідно до навчальної програми предмета «Захист Вітчизни». Також відбуваються тематичні екскурсії учнів, приурочені Дню Захисника Вітчизни, Дню Перемоги, Дню Збройних Сил України тощо.

 

2019-03-21 17:21:18
Компетентнісний підхід на уроках української словесності

Реалізація компетентнісного підходу загальноосвітньої підготовки є важливим напрямом роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області. Саме з цією метою 20 березня 2019 року проведено вебінар для викладачів української мови та літератури ЗП(ПТ)О на тему «Реалізація предметних компетентностей здобувачів освіти на уроках української словесності».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області