Новини
2013-01-28 08:48:36
ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР З ПІДГОТОВКИ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ОРАЧІВ

      Для забезпечення якісної підготовки та проведення Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчаль­них закладів з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського  виро­бництва»  24 січня 2013 року  на базі ВПУ №36 с. Балин відбувся  навчаль­ний семінар  для педагогів професійно-технічних навчальних закладів Хмельницької області, визначених членами журі  та дільничними  суддями Конкурсу.

У роботі семінару взяли участь головний спеціаліст управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту  освіти і науки, молоді і спорту Хмельницької облдержадміністрації Буйняк О.Д., заступники директора Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників  у Хмельницькій області Джус Л.К., Шамралюк О.Л.  та голова фермерського господарства «Іванна» Дунаєвецького району Хмельницької області, кандидат сільськогосподарських наук Білий О.А.

У ході семінару методист  Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних праців­ників  у Хмельницькій області Стасюк М.П. опрацював  з учасниками    порядок проведення конкурсу.

Мельник В.Б., заступник директора з навчально-виробничої роботи ВПУ №36 с.Балин, акцентував увагу присутніх на  порядку виконання прак­тичної частини змагань, детально зупинився на  критеріях оцінювання  кожного елемента оранки.

Старший майстер ВПУ №36 с.Балин  Чміль А.В. та майстер виробничого навчання Белінський П.П. провели  з учасниками семінару практичне заняття  з підготовки начіпної системи трактора МТЗ-82.01 до роботи  та регулювання плуга ПЛН-3-35.

 

           При підведенні підсумків роботи дільничні судді обговорили питання, які будуть розглядатися на наступному практичному семінарі.  

 

2019-03-21 17:21:18
Компетентнісний підхід на уроках української словесності

Реалізація компетентнісного підходу загальноосвітньої підготовки є важливим напрямом роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області. Саме з цією метою 20 березня 2019 року проведено вебінар для викладачів української мови та літератури ЗП(ПТ)О на тему «Реалізація предметних компетентностей здобувачів освіти на уроках української словесності».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області