Новини
2013-01-23 16:58:42
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ УРОКІВ ВИРОБНИЧОГО Й ТЕОРЕТИЧНОГО НАВЧАННЯ ШЛЯХОМ ВПРОВАДЖЕННЯ ІКТ

Активний розвиток інформаційного суспільства протягом останніх двох десятиліть спричинив зростання ролі інформаційно-комунікаційних технологій у всіх сферах життя, особливо в науці, освіті, виробництві. Сьогодні вже не можливо уявити сучасний навчальний процес без використання ІКТ, які дозволяють реалізувати ідеї індивідуалізації та диференціації навчання як основні завдання сучасної системи освіти України

Саме над питанням вивчення шляхів впровадження в навчальний процес сучасних інформаційно-комунікаційних технологій працювали інженерно-педагогічні працівники професій «Оператор комп’ютерного набору», «Оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин», «Секретар керівника» області на семінарському занятті, яке проводилось 22 січня 2013 року на базі Вищого професійного училища №25 м. Хмельницького.

У ході семінару методист ВПУ №25 м. Хмельницького Т.Г. Марянич презентував систему роботи навчального закладу з упровадження нових педагогічних та виробничих технологій при підготовці висококваліфікованих робітників.

Методист відділу професійної підготовки НМЦ ПТО ПК О.М. Чуйкова акцентувала увагу учасників семінару на важливості впровадження інформаційно-комунікаційних технологій для якісної підготовки робітників, яких потребує сучасне виробництво.

Практичним етапом семінару стало відвідання та аналіз відкритого бінарного уроку на тему: «Підготовка та проведення конференції з презентації віртуальної фірми» (майстер виробничого навчання ВПУ №25 м. Хмельницького  Т.В. Коржан, викладач професійно-теоретичної підготовки ВПУ №25 м. Хмельницького І.О. Грушецька).

Педагоги закладу презентували також власні навчально-методичні доробки: електронні навчально-методичні посібники «Основи технічного редагування та оформлення тексту» (майстер виробничого навчання Т.В. Коржан) і  «EXEL 2007 крок за кроком» (викладач предметів професійно-теоретичної підготовки І.О. Грушецька) та посібник за сформованим досвідом роботи з використання в навчальному процесі проектної технології (майстер виробничого навчання О.В. Цюпак). 

У процесі роботи семінару відбулися жвава дискусія, обмін досвідом з упровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у процес підготовки майбутніх кваліфікованих робітників.

 

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області