Новини
2013-01-23 14:10:22
ОГЛЯД-КОНКУРС НА КРАЩУ ЛАБОРАТОРІЮ «ТРАКТОРИ»

 

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області було проведено огляд-конкурс на кращу лабораторію "Трактори" серед професійно-технічних навчальних закладів. У конкурсі взяли участь 8 навчальних закладів, де здійснюється підготовка з професії "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва" .

Проведення обласного огляду-конкурсу сприяло оновленню оснащення навчально-виробничих лабораторій; зміцненню їх навчально-методичної бази та впровадженню наукової організації праці; удосконаленню комплексно-методичного забезпечення лабораторних занять; виявленню, узагальненню і поширенню кращого досвіду зі створення навчально-матеріальної бази для професійно-практичної підготовки робітників сільськогосподарських професій; впровадженню сучасних форм організації навчально-виробничої діяльності учнів та їх методичному забезпеченню.

До огляду-конкурсу були представлені описи роботи навчальних лабораторій, фотографії, матеріали, що ілюстрували впровадження інноваційних технологій навчання, різні сценарії позаурочних заходів, а також відеофрагменти уроків виробничого навчання (вступний інструктаж), обладнання та оснащення, загальний вигляд. Відеоматеріали оформлені на належному рівні зі звуковим супроводженням.

Завідувачі навчальних лабораторій наполегливо працюють над удосконаленням методів і прийомів навчання, творчо підходять до створення належного комплексно-методичного забезпечення та оновлення змісту освіти відповідно до вимог державного стандарту.

На достатньому науково-методичному рівні підготовлено матеріали до огляду-конкурсу у Вищому професійному училищі №36 с. Балин (завідувач лабораторії Гай Павло Анатолійович), ДПТНЗ "Лісоводський професійний аграрний ліцей" (завідувач лабораторії Хорошун Володимир Васильович), Плужненському професійному аграрному ліцеї (завідувач лабораторії Чорний Віталій Васильович). Лабораторії названих навчальних закладів перемогли в огляді-конкурсі й нагороджені дипломами.

2019-06-27 13:02:25
Підсумки діяльності психологічної служби системи П (ПТ) О Хмельницької області за 2018/2019 н.р та завдання на наступний період

27 червня 2019 року завідувачем лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи, координатором обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів Н.М. Сиско проведено вебінар, на якому підведено підсумки діяльності психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області за 2018/2019 н.р та окреслено завдання перед працівниками служби на наступний період.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області