Новини
2012-12-17 15:19:19
ПРОФІЛАКТИКА НЕГАТИВНИХ ПРОЯВІВ У МОЛОДІЖНОМУ СЕРЕДОВИЩІ ПОТРЕБУЄ СИСТЕМНОГО ПІДХОДУ

Науково-методичний центр професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області

взяв участь у засіданні круглого столу

«Актуальні завдання, проблеми та перспективи співробітництва закладів освіти з державними установами й структурами щодо профілактики асоціальної поведінки учнівської молоді»

 Питання профілактики негативних проявів у молодіжному середовищі: злочинності, алкоголізму, наркоманії на сучасному етапі розвитку нашого суспільства залишаються актуальними й потребують системного підходу до їх вирішення.

Саме на вирішенні цієї проблеми була зосереджена увага учасників круглого столу, що відбувся 14 грудня 2012 року у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. До участі в цьому заході запрошені: представник управління освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, провідний спеціаліст М.В. Охрей; проректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти О.Ф. Попик; співробітники обласного Центру практичної психології та соціальної роботи: завідувач Л.В. Пастух, методисти Ж.Д. Страшнюк і А.І. Генега; завідувач відділу Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Н.М. Каспрік; начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Н.І. Магур; директор обласного Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Н.В. Мельник; оперуповноважений ВКМСД УМВС у Хмельницькій області І.В. Возій, а також методисти психологічних служб районних відділів освіти.Завдання діяльності психологічної служби закладів профтехосвіти області щодо попередження негативних проявів у молодіжному середовищі: злочинності, алкоголізму, наркоманії – окреслила завідувач відділу Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Н.М. Каспрік. Наталія Миколаївна зазначила, що загальною метою психологічної служби у професійно-технічному навчальному закладі є сприяння особистісному зростанню та професійному становленню учнівської молоді, що вже само собою є засобом профілактики негативних явищ. Інформаційному забезпеченню психологічних служб ПТНЗ сприяє Інформаційний портал «Профтехосвіта Хмельниччини» НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області, зокрема, його сторінка «Психологічна служба», яку презентовано під час круглого столу, а також відповідна навчально-методична література, створена профтехосвітянами області.

 Підхід, який забезпечує спільну комплексну, системну профілактичну роботу закладів освіти, державних центрів, служб інших установ з питань попередження злочинності, алкоголізму, наркоманії, інших негативних проявів у молодіжному середовищі дозволить досягти позитивного результату.

Обговорення актуальних питань профілактики дало змогу прийняти методичні рекомендації, які будуть поширені в навчальних закладах.

 

 

2020-02-20 10:03:31
Вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 січня 2020 року відбувся вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О на тему «Формування ключових компетентностей на уроках математики».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області