Новини
2012-12-04 08:51:02
УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСУ НАВЧАННЯ УЧНІВ, ЯКІ НАБУВАЮТЬ ПРОФЕСІЙ ШВЕЙНОГО ПРОФІЛЮ У ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ

30 листопада  2012 року на базі Грицівського вищого художнього професійного училища № 19 відбулося  засідання обласної секції викладачів та майстрів виробничого навчання з професії “Кравець”  та «Вишивальник» ПТНЗ Хмельницької області з теми: “Впровадження новітніх педагогічних та виробничих технологій у навчальний процес».

Метою засідання стало розкриття форм  та методів шляхів  підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників  з професій швейного профілю.

В ході засідання директор навчального закладу Н.В. Демчук презентувала систему роботи училища з професійної підготовки кваліфікованих робітників, ознайомила учасників семінару з матеріально-технічною базою та особливостями навчально-виховного процессу Грицівського вищого художнього професійного училища № 19, провела екскурсію  в музей  училища.

 Під час роботи секційного засідання  учасники відвідали виставку творчих робіт учнів, ознайомилися з технікою виготовлення гобелену на ткацькому верстаті та з процесом виконання автоматизованої машинної вишивки.

У ході роботи секційного засідання   працівники училища презентували власні творчі доробки.

На практичному етапі засідання його учасники відвідали й проаналізували  відкритий  урок теоретичного навчання  викладача спецдисциплін Т.М. Скрипак з предмета «Технологія виготовлення одягу», а також майстер-клас на тему: «Технологія виконання об’ємної вишивки», який провела майстер виробничого навчання С.В. Харусь.

Ефективним на уроці теоретичного навчання виявилось використання мультимедійної техніки та нетрадиційних методів навчання. А при відвідуванні майстер-класу кожен учасник мав змогу  виконати  окремі елементи  об’ємної вишивки.

Після відвідування уроку та майстер-класу учасники засідання обмінялися досвідом роботи з питань удосконалення уроків теоретичного й виробничого навчання на основі використання новітніх педагогічних і виробничих технологій, обговорили план роботи секції на 2013 рік.

 

2020-01-27 10:21:53
Сучасні методи профорієнтації у роботі психологічної служби ЗП(ПТ)О

Питанню впровадження сучасних методів профорієнтаційної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний семінар працівників психологічних служб, який відбувся 23 січня 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області