Новини
2012-11-30 14:34:33
СУЧАСНІ ВИРОБНИЧІ ТЕХНОЛОГІЇ ПРИ ПІДГОТОВЦІ КВАЛІФІКОВАНИХ РОБІТНИКІВ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНОГО ПРОФІЛЮ

Знання складається із дрібних крихт щоденного досвіду.

Д. Писарев

 

Рівень розвитку будь-якого сучасного виробництва – це в першу чергу рівень технології. Саме технологія визначає споживчу якість виробу, стабільність його характеристик, термін служби і в конечному підсумку – його ціну і конкурентну здатність на сучасному ринку. Враховуючи той факт, що в нашій країні йде швидке оновлення технологій всіх виробництв, як правило, шляхом запозичення із інших високорозвинених країн, перед керівниками підприємств, стоїть задача вибору найсучасніших високопродуктивних і екологічно безпечних технік та технологій.

Саме над питанням вивчення шляхів впровадження в навчальний процес сучасних виробничих технологій працювали інженерно-педагогічні працівники електрорадіотехнічних професій ПТНЗ області на семінарському занятті, яке проводилось 30 листопада 2012 року на базі Старокостянтинівського професійного ліцею.

У ході семінару Кучерук С.С., директор ліцею, презентував систему роботи навчального закладу, розповів про особливості навчально-виробничого процесу, ознайомив учасників семінару з матеріально-технічною базою, виставкою технічної і художньо-прикладної творчості.

Войтова Т.І. розкрила питання щодо організації роботи впровадження новітніх педагогічних та виробничих технологій в навчальний процес у Старокостянтинівському професійному ліцеї. Корженівська Н.М., методист Старокостянтинівського професійного ліцею, ділилась досвідом щодо ролі методичних комісій професійного напрямку з вирішення даного питання.

Методист відділу професійної підготовки НМЦ ПТО ПК О.М. Чуйкова акцентувала увагу учасників семінару на важливості впровадження інноваційних виробничих технологій для якісної підготовки робітників, яких потребує сучасне виробництво.

Питання забезпечення впровадження новітніх передових технологій в навчально-виробничий процес шляхом створення наочних сучасних засобів навчання було розкрито майстром виробничого навчання Хмельницького професійного ліцею електроніки.

Практичним етапом семінару стало відвідання та аналіз відкритого уроку виробничого навчання на тему: «Монтаж електричних проводок» (майстер виробничого навчання Старокостянтинівського професійного ліцею С.А.Свістунова).

У процесі роботи семінару пройшла жвава дискусія, відбувся обмін досвідом щодо впровадження в навчальний процес сучасних виробничих технологій під час професійної підготовки майбутніх робітників  електротехнічної галузі. 

Учасники семінару мали змогу ознайомитися з інформаційним порталом НМЦ ПТО ПК «Профтехосвіта Хмельниччини» (http://profosvitakm.at.ua), призначеного не тільки для профтехосвітян та учнів ПТНЗ, а й для масового Інтернет-користувача.

 

2020-02-27 16:10:59
Забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у ЗП(ПТ)О

Питанню забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у закладі професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний вебінар працівників психологічних служб, який відбувся 27 лютого 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області