Новини
2012-11-23 09:49:41
«ВАМИ МОЖЕ ГОРДИТИСЯ ВСЯ ХМЕЛЬНИЧЧИНА!»

       Так висловився Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник, вручаючи Державну премію в галузі освіти 2012 року її лауреатам – працівникам Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області.


21 листопада 2012 року в Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту нагороджено лауреатів Державної премії України в галузі освіти 2012 року. Відповідний Указ про присудження Державних премій України в галузі освіти 2012 року (Указ № 583/2012) 6 жовтня 2012 року підписав Президент України Віктор Янукович. Дипломами та Почесними знаками лауреатів Державної премії України в галузі освіти 2012 року нагороджені творчі колективи авторів, роботи яких було відзначено за вагомий внесок у розвиток сучасної освіти, значні наукові досягнення. Премії присуджені у п’яти номінаціях: дошкільна і позашкільна освіта, загальна середня освіта, професійно-технічна освіта, вища освіта, наукові досягнення в галузі освіти.

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник привітав лауреатів Державної премії України в галузі освіти 2012 року, які стали переможцями цього багатоетапного змагання.

Цьогоріч за період з 1 листопада 2011 року до 1 березня 2012 року до Комітету з Державної премії в галузі освіти надійшли матеріали від 26 кандидатів (колективів). Протягом чотирьох місяців тривало громадське обговорення надісланих робіт в друкованих та електронних засобах масової інформації, здійснювалася експертна оцінка їх науково-практичної значущості.

"Характерним є те, що в усіх етапах обговорення взяли участь сотні і тисячі небайдужих до цього працівників різних ланок освіти, – зауважив Дмитро Табачник. – 4 етапи таємного голосування пройшли всі учасники змагання, і вінцем усього стала найвища оцінка – оцінка Глави Держави".

За результатами громадського обговорення і експертизи матеріалів, на засіданнях 5 спеціалізованих секцій визначено найкращі роботи. Під час підсумкового засідання Комітету, 4 вересня 2012 року, шляхом таємного голосування визначено 5 колективів, рекомендованих на здобуття Державної премії України в галузі освіти у 2012 році. Серед них у номінації "професійно-технічна освіта" - авторський колектив Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області за цикл робіт "Форми і зміст курсового підвищення кваліфікації керівних і педагогічних працівників закладів професійно-технічної освіти".

Ось вони – герої дня:ДЖУС Людмила Костянтинівна – заступник директора з методичної роботи НМЦ ПТО ПК; КАСПРІК Наталія Миколаївна – завідувачі відділу НМЦ ПТО ПК; ТЕРТИЧНА Олександра Валентинівна – завідувач лабораторії НМЦ ПТО ПК; СУПРУН В'ячеслав Васильович – директор департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, кандидат економічних наук, доцент; ШАМРАЛЮК Олена Леонідівна – заступник директора з навчально-методичної роботи НМЦ ПТО ПК; ШЕВЧУК Людмила Іванівна – директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області, кандидат педагогічних наук, доцент.

 

 


 

 

 

 

 

Колективом авторів висвітлено концептуальні основи неперервного професійного зростання педагогічних працівників, теоретично обґрунтовано та експериментально перевірено інноваційні форми і зміст підвищення кваліфікації з психолого-педагогічної підготовки різних категорій педагогічних працівників системи професійно-технічної освіти відповідно до сучасних потреб економічного та соціального розвитку України, особистісних запитів педагогів та програмних цілей навчальних закладів.

       Всі виступаючі відзначали незаперечну вагомість цієї роботи, що виразилось у її підтримці всією профтехосвітою України. Ця неординарна подія дала профтехосвітянам Хмельниччини наснагу до самовідданої праці на благо майбутнього, яке в перших рядах будуватимуть випускники закладів профтехосвіти.

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області