Новини
2012-11-12 14:42:33
ЯК НАВЧИТИ УЧНІВ ТВОРЧО МИСЛИТИ – РОЗМІРКОВУЮТЬ І ДІЛЯТЬСЯ ДОСВІДОМ ЧЛЕНИ ФАХОВОЇ СЕКЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ

Виховання людини творчої, формування в учня вміння мислити творчо й аналітично, виробляти власну думку та стійку життєву позицію – безпосередня мета педагогічної праці викладачів гуманітарних дисциплін. Саме над цими питаннями розмірковували й ділилися досвідом викладачі української мови та літератури ПТНЗ Хмельниччини на семінарі-практикумі «Розвиток творчого мислення учнів при вивченні гуманітарних дисциплін».

Семінар проводився 8 листопада 2012 року на базі ВПУ №36 с. Балин у рамках засідання обласної фахової секції викладачів української мови та літератури відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області.

Про методичне підґрунтя в роботі викладачів нагадала методист відділу загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області  М.Ф. Борилюк, ознайомивши присутніх з інструктивно-методичними матеріалами та рекомендаціями щодо вивчення гуманітарних дисциплін у 2012-2013навчальному році та з вимогами до плануючої документації.

         Практичним етапом семінару стало відвідування та аналіз відкритих уроків української мови на тему: «Ділові папери. Протокол. Витяг з протоколу» та української літератури на тему: «Леся Українка. Драма-феєрія «Лісова пісня», які продемонстрували колегам викладачі ВПУ №36 с. Балин Г.І. Олійник і Г.П. Дмітрієва. Уроки було проведено на високому методичному рівні з використанням інноваційних педагогічних технологій. При обговоренні відкритих заходів педагоги поділилися секретами своєї педагогічної майстерності, які допомагають сформувати в учнів творче мислення.

     Методична служба Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області підготувала для учасників семінару презентацію новоствореного інформаційного порталу НМЦ ПТО ПК «Профтехосвіта Хмельниччини» (http://profosvitakm.at.ua), де можуть продемонструвати свої творчі здібності як педагоги, так і учні ПТНЗ. Була представлена концепція інформаційного порталу, який несе велике інформаційне, методичне, професійно-агітаційне навантаження в системі професійно-технічної освіти області. Водночас портал має стати доступною платформою для комунікації між усіма категоріями Інтернет-користувачів, яким не байдужа професійно-технічна освіта.

 

2020-02-20 10:03:31
Вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 січня 2020 року відбувся вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О на тему «Формування ключових компетентностей на уроках математики».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області