Новини
2012-11-09 08:57:29
НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР ПІДГОТОВКИ РЕЗЕРВУ ДИРЕКТОРІВ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

З метою поліпшення якості підготовки та формування якісно нових управлінських кадрів керівників ПТНЗ області 7 листопада 2012 року на базі ДНЗ «Хмельницький ЦПТО сфери послуг» проведено  навчальний семінар з підготовки осіб, які знаходяться у резерві на посади директорів навчальних закладів системи професійно-технічної освіти.

 

Під час семінару були опрацьовані питання:

-           організація виробничого навчання та виробничої практики в ПТНЗ;

-           система внутрішньоучилищного контролю;

-           аналіз уроків теоретичного і виробничого навчання.

З метою закріплення отриманих знань учасники семінару відвідали урок виробничого навчання з професії «Кухар» на тему «Нарізання овочів складними формами. Елементи оформлення страв» (майстер виробничого навчання Стасюк А.М.), провели аналіз вступного інструктажу, ознайомилися з навчально-виробничою базою ДНЗ «Хмельницький ЦПТО сфери послуг», виставкою матеріалів з досвіду роботи методичних комісій навчального закладу.

 

 

В ході семінару учасники обговорили результати виконання плану стажування, яке було проведено в ПТНЗ Хмельницької області з 1 по 31 жовтня 2012 року. Основними завданнями стажування стало вивчення досвіду роботи, методів сучасного управління, набуття досвіду практичної роботи; виявлення необхідних керівнику ПТНЗ якостей; ознайомлення з практикою застосування нормативних документів і розробки документів, що призначені для використання при організації управління. Під час стажування слухачі, зараховані на навчання резерву керівників ПТНЗ, поглибили знання шляхом самоосвіти, ознайомилися з питаннями теорії та практики управлінської діяльності  директора ПТНЗ.

 

       Присутні взяли активну участь в  обговорені аспектів управлінської діяльності й отримали завдання для самостійного опрацювання та підготовки до заключного семінару.

2019-12-03 11:36:03
Завершення І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

29 листопада 2019 року в Хмельницькому урочисто завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Для відзначення його учасників в актовому залі Хмельницького університету управління і права зібралися 61 учасник конкурсу, члени журі, експерти, представники державних установ, профспілкових і громадських організацій, підприємці, бізнесмени – всі хто організовував та підтримував цей важливий захід.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області