Новини
2012-11-09 08:57:29
НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР ПІДГОТОВКИ РЕЗЕРВУ ДИРЕКТОРІВ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

З метою поліпшення якості підготовки та формування якісно нових управлінських кадрів керівників ПТНЗ області 7 листопада 2012 року на базі ДНЗ «Хмельницький ЦПТО сфери послуг» проведено  навчальний семінар з підготовки осіб, які знаходяться у резерві на посади директорів навчальних закладів системи професійно-технічної освіти.

 

Під час семінару були опрацьовані питання:

-           організація виробничого навчання та виробничої практики в ПТНЗ;

-           система внутрішньоучилищного контролю;

-           аналіз уроків теоретичного і виробничого навчання.

З метою закріплення отриманих знань учасники семінару відвідали урок виробничого навчання з професії «Кухар» на тему «Нарізання овочів складними формами. Елементи оформлення страв» (майстер виробничого навчання Стасюк А.М.), провели аналіз вступного інструктажу, ознайомилися з навчально-виробничою базою ДНЗ «Хмельницький ЦПТО сфери послуг», виставкою матеріалів з досвіду роботи методичних комісій навчального закладу.

 

 

В ході семінару учасники обговорили результати виконання плану стажування, яке було проведено в ПТНЗ Хмельницької області з 1 по 31 жовтня 2012 року. Основними завданнями стажування стало вивчення досвіду роботи, методів сучасного управління, набуття досвіду практичної роботи; виявлення необхідних керівнику ПТНЗ якостей; ознайомлення з практикою застосування нормативних документів і розробки документів, що призначені для використання при організації управління. Під час стажування слухачі, зараховані на навчання резерву керівників ПТНЗ, поглибили знання шляхом самоосвіти, ознайомилися з питаннями теорії та практики управлінської діяльності  директора ПТНЗ.

 

       Присутні взяли активну участь в  обговорені аспектів управлінської діяльності й отримали завдання для самостійного опрацювання та підготовки до заключного семінару.

2020-02-20 10:03:31
Вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 січня 2020 року відбувся вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О на тему «Формування ключових компетентностей на уроках математики».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області