Новини
2012-10-31 16:23:41
СЕМІНАР-НАРАДА ДИРЕКТОРІВ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відповідно до плану роботи управління освіти і науки  Хмельницької обласної державної адміністрації  та плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 жовтня 2012 року на базі Хмельницького професійного ліцею електроніки проведено семінар-нараду директорів професійно-технічних навчальних закладів та працівників, відповідальних за стан діловедення в навчальному закладі, з теми: «Про результати контрольних заходів Державної інспекції навчальних закладів України та органів прокуратури Хмельницької області. Ведення діловодства в навчальному закладі. Архівна справа в ПТНЗ».

В роботі семінару-наради взяли участь: начальник управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації В.І. Очеретянко; заступник начальника управління освіти і науки  Хмельницької облдержадміністрації А.М. Харчук; директор Науково-методичного центру ПТО та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Л.І. Шевчук; начальник відділу правової роботи та представництва інтересів держави в судах Головного управління юстиції у Хмельницькій області Л.В. Адамчук; начальник відділу формування Національного архівного фонду та діловодства Державного архіву  Хмельницької області В.С. Рага; начальник відділу  забезпечення збереженості документів Державного архіву  Хмельницької області І.В. Бортник; директор Державного центру естетичного виховання учнівської молоді Т.В. Григорчук; головний бухгалтер ЦБ ПТО управління освіти і науки облдержадміністрації Т.А. Ємець; спеціалісти відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації; директори ПТНЗ; методисти НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області; працівники, відповідальні за стан діловедення в навчальних закладах.

Начальник управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації В.І. Очеретянко зосередив увагу присутніх на головних завданнях з підвищення ефективності управлінської діяльності в ПТНЗ.

Під час семінару опрацьовані питання:

-                     вимоги до ведення ділової документації в ПТНЗ;

-                     порядок підготовки справ до передачі для архівного зберігання;

-                     зберігання документів в установі;

-                     вилучення документів з архіву для знищення;

-                     правонаступництво при реорганізації ПТНЗ;

-                     робота юридичної служби ПТНЗ.

Заступник начальника управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації А.М. Харчук проаналізувала результати контрольних заходів органів прокуратури області щодо дотримання вимог законодавства про освіту. З результатами перевірки ПТНЗ області Державною інспекцією навчальних закладів України з питань дотримання ліцензійних умов, вимог атестації та стану управлінської діяльності присутніх ознайомила головний спеціаліст відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Хмельницької ОДА Н.В. Арич. Про підсумки фінансово-господарської діяльності ПТНЗ області за дев’ять місяців поточного року доповіла головний бухгалтер ЦБ ПТО управління освіти і науки облдержадміністрації Т.А. Ємець.

 З метою організації ефективної роботи в навчальних закладах, дотримання встановлених правил організації діловодства та документообігу, контролю за своєчасним розглядом та проходженням документів, формування справ, передачі до архіву та зберігання документів, НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області поширив під час семінару  серед його учасників нормативні документи з питань ведення діловодства, архівної справи та зразки бланків документів.  

2020-02-20 10:03:31
Вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 січня 2020 року відбувся вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О на тему «Формування ключових компетентностей на уроках математики».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області