Новини
2012-10-24 10:47:15
ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ФАХОВОЇ СЕКЦІЇ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ПРОФЕСІЙ ХУДОЖНЬОГО ПРОФІЛЮ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

17 жовтня 2012 року на базі Вищого професійного училища №25 м. Хмельницького відбулось чергове засідання обласної фахової секції інженерно-педагогічних працівників професій художнього профілю з теми: «Використання нетрадиційних технік  художніх робіт в процесі викладання предметів «Рисунок» та «Основи композиції». Координатор секції – завідувач відділу професійної підготовки Г.М. Соленцова.

Метою засідання було вивчення шляхів покращення якості навчання кваліфікованих робітників.

У засіданні фахової секції прийняли участь десять інженерно – педагогічних працівників із чотирьох ПТНЗ області, в яких здійснюється підготовка робітників з професій художнього профілю та працівники Хмельницького обласного художнього музею (С.П. Нагорний, завідувач просвітницьким відділом, та Л.В.Багацька, науковий співробітник музею).

У ході засідання секції Н. Д. Кочаток, старший майстер ВПУ № 25 м.Хмельницького, презентувала систему роботи навчального закладу, ознайомила учасників семінару з матеріально-технічною базою та особливостями навчально-виховного процесу навчально-тренувального центру училища.

Учасники секційного засідання  відвідали та обговорили відкритий урок з предмета «Основи композиції». В процесі проведення відкритого уроку викладач Богуш Т.С.  вдало застосовувала  інтерактивні методи навчання та  елементи сугестопедагогіки, як один із прийомів активізації пізнавальної діяльності учнів.

В рамках засідання відбулися  майстер-класи  з тем: «Об’ємний розпис на тканині» (майстер виробничого навчання Л.А. Шаля) та «Використання інтерактивних технологій на уроках спецпредметів» (викладач Т.С. Богуш), в яких учасники секції взяли активну участь.

Кожен учасник майстер-класу мав змогу виконати надзвичайно цікаві  роботи (об’ємний батик).

Під час роботи секційного засідання  учасники відвідали виставку творчих робіт викладачів та учнів закладу та обмінялися досвідом роботи з питань удосконалення викладання предметів професійно-теоретичної підготовки та виробничого навчання мистецького напрямку та проблем застосування новітніх  художніх технологій та нетрадиційних технік  в процесі підготовки кваліфікованих робітників професій  художнього профілю.

Учасниками засідання   було обговорено план роботи секції на 2013 рік та внесено пропозиції щодо проведення спільних заходів із обласними закладами культури, а саме: Хмельницьким обласним художнім музеєм, мистецькими громадськими організаціями та обласними осередками, що сприятиме опануванню традиційних та новітніх художніх технік  і технологій учнями та педагогами професійно-технічних навчальних закладів художнього профілю.

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області