Новини
2012-10-18 16:14:24
ПРОФЕСІЙНЕ СПРЯМУВАННЯ УРОКІВ МАТЕМАТИКИ – ПРЕДМЕТ ОБГОВОРЕННЯ НА ФАХОВІЙ СЕКЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ МАТЕМАТИКИ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ

 

     Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 17 жовтня 2012 року на базі Нетішинського професійного ліцею відбулася обласна фахова секція викладачів математики ПТНЗ на тему: "Професійне спрямування на уроках математики".
      В роботі секції взяли участь 28 педагогів області.
     У рамках роботи семінару викладачами математики та інформатики Нетішинського професійного ліцею О.Г. Качаровською та Л.П. Вітер проведено відкрите професійно спрямоване бінарне заняття на тему: "Об’єми многогранників" з використанням інформаційних технологій навчання.
        Для учасників семінару було представлено досвід викладача ДНЗ "Вище професійне училище № 11 м. Хмельницького" Ю.С. Халавчук з питання використання Дальтон-технологій на уроках природничо-математичного циклу у ПТНЗ.
    Викладач Хмельницького професійного ліцею електроніки Г.М. Приступа презентувала підготовлений нею посібник "Позакласна робота з математики в ПТНЗ" з метою апробації його на рівні області.
     Учасники семінару відвідали виставку КМЗ предметів і професій Нетішинського професійного ліцею, ознайомилися з навчально-матеріальною базою ліцею, здійснили екскурсію на ХАЕС.

 

 

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області