Новини
2012-10-18 13:54:56
ПРОФЕСІЙНЕ САМОВИЗНАЧЕННЯ МОЛОДІ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ

Невизначеність соціально–професійного вибору, низькі стартові можливості професійної мобільності, негарантований характер зайнятості, визначають на сьогодні гостру необхідність у виробленні принципово нових стратегій і підходів формування та реалізації професійного потенціалу молоді. Тож першочерговим завданням держави і суспільства в сфері молодіжної трудової політики має стати оптимізація професійних і життєвих стратегій, адже однією з головних проблем сучасного ринку праці залишається відсутність рівноваги між попитом на робочу силу та її пропозицією.

 

З метою надання допомоги у професійному самовизначенні та виборі професії, створення умов для усвідомленого вибору професії, завдяки чому кожна молода людина отримала б можливість для успішного саморозвитку та самореалізації, за підтримки Хмельницької обласної державної адміністрації та Хмельницької обласної ради 16жовтня 2012 року в приміщенні торгово-промислової палати Хмельницькими обласним та міським центрами зайнятості за участю ВНЗ та ПТНЗ області було проведено спільний інформаційно-просвітницький захід "Твоє майбутнє – в твоїх руках!".

 

 

 

Цьогорічний захід розгорнув свою роботу досить масштабно. Майже 700 випускників 9-11 класів міських шкіл та учні ПТНЗ спілкувалися з представниками вищих навчальних закладів та ПТНЗ Хмельницької області. Профтехосвіту представляли ДНЗ "Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг", Вище професійне училище №25 м.Хмельницького, ДНЗ "Хмельницький центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій", Вище професійне училище №4 м.Хмельницького, Хмельницький професійний ліцей електроніки, Грицівське вище художнє професійне училище №19, Хмельницький професійний ліцей, ДНЗ "Вище професійне училище №11 м.Хмельницького".

Під час проведення заходу професійно-технічні навчальні заклади області продемонстрували свою діяльність і здобутки, презентували професії, з яких ведеться підготовка, вироби декоративно-вжиткового мистецтва. Особливу увагу учасників привернули майстер-класи, які проводили учні та педагоги професійно-технічних навчальних закладів, а саме: виконання декоративних штукатурок (ВПУ №4 м.Хмельницького); виготовлення прикрас з прісного тіста, виконання нарізки овочів складними формами для оформлення страв, виконання зачісок з використанням плетіння різними способами, сучасні способи виконання манікюру та демонстрація колекції одягу (ДНЗ "Хмельницький ЦПТО сфери послуг"); художня вишивка, художній розпис по склу та різьба по дереву (Грицівське ВХПУ №19); карвінг, оздоблення кондитерських виробів та складання полотняних серветок (ДНЗ "Хмельницький ЦПТО торгівлі та громадського харчування"); розпис дерев’яних предметів (ВПУ №25 м.Хмельницького), різьба по дереву об’ємної скульптури, розпис токарної народної іграшки, демонстрація колекції одягу "Примха майстра" (Хмельницький професійний ліцей).

Під час заходу учасники знайомилися з роботою мобільного центру зайнятості, проходили профорієнтаційне тестування і комп’ютерну діагностику по визначенню професійної спрямованості та виявленню підприємницького потенціалу, отримали консультації представників соціальних служб, дізналися про умови навчання у ВУЗах та умови здобуття професій у професійно–технічних навчальних закладах.

2020-02-20 10:03:31
Вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 січня 2020 року відбувся вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О на тему «Формування ключових компетентностей на уроках математики».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області