Новини
2012-10-11 15:50:50
НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ПРОФЕСІЇ «МУЛЯР» ПТНЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації  інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 10 жовтня 2012 року на базі ПП «Поділляпостачбуд» та ПДВ «Хмельницькзалізобетон»  відбувся навчальний семінар інженерно-педагогічних працівників професії «Муляр» з теми: «Вивчення новітніх виробничих технологій». Координатор секції – методист відділу професійної підготовки Н.В.Півторацька.

Метою семінару було ознайомлення педагогів з сучасними будівельними матеріалами та технологіями для виконання кам’яних робіт.

У навчальному семінарі взяли участь 11 інженерно-педагогічних працівників з 7 ПТНЗ області, в яких здійснюється підготовка кваліфікованих робітників з професії «Муляр».

Директор ПП «Поділляпостачбуд» С.П. Скакун ознайомив педагогів із сухими будівельними сумішами, різними видами лицювальної цегли, керамічних та газобетонних блоків для виконання кам’яних робіт, тепло-, гідроізоляційними матеріалами. Учасники семінару отримали каталоги нових будівельних матеріалів.

Начальник виробничо-технічного відділу ПДВ «Хмельницькзалізобетон» І.О.Смоляр презентував учасникам семінару технологію виготовлення різних видів залізобетонних конструкцій для промислового та житлового будівництва, сучасну технологію виготовлення панелей перекриття . Учасникам семінару  були запропоновані каталоги продукції, яку виготовляють на підприємстві ПДВ «Хмельницькзалізобетон».

Проведення таких семінарів  щодо вивчення новітніх будівельних технологій сприяє оновленню змісту професійної підготовки майбутніх будівельників і як  результат - забезпечення потреб регіонального ринку праці кваліфікованими кадрами. 

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області