Новини
2012-10-03 11:54:22
Учні досліджують екологічну проблему

         2 жовтня 2012 року в рамках роботи регіонального Центру екологічної освіти, що функціонує на базі ДПТНЗ "Кам’янець-Подільське ВПУ", відбулася учнівська науково-практична конференція на тему: "Вода – ти не просто потрібна для життя, ти і є саме життя".

         Творчі групи учнів представили свої дослідження з даної проблеми "Вода – символ життя на Землі", "Екомоніторинг поверхневих вод р.Смотрич та р.Дібрухи" (ДПТНЗ "Кам’янець-Подільське ВПУ"); - "Вода – найдивовижніша речовина у світі" (ДНЗ "Кам’янець-Подільський професійний будівельний ліцей"); "Вода – наш оберіг" (Кам’янець-Подільський професійний художній ліцей); "Значення води для планети Земля" (ВПУ № 36 с. Балин).

        Практична частина конференції відбулася за участю представників відділу Національного природного парку "Подільські Товтри".

       Провідний фахівець науково-дослідного відділу НПП "Подільські Товтри" А.О. Нікітін разом з учасниками конференції провів дослідження фізико-хімічних показників поверхневих вод на прикладі р. Смотрич та її притоки р. Дібрухи.

2020-02-20 10:03:31
Вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 січня 2020 року відбувся вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О на тему «Формування ключових компетентностей на уроках математики».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області