Новини
2012-09-20 10:16:52
Засідання фахових секцій практичних психологів та соціальних педагогів у режимі он-лайн

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 19 вересня 2012 року відбулися засідання обласних фахових секцій в режимі он-лайн практичних психологів і соціальних педагогів ПТНЗ на тему: «Зміст і напрями діяльності соціально-психологічної служби ПТНЗ у 2012-2013 навчальному році»

Координатор фахових секцій, завідувач відділу підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Наталія Миколаївна Каспрік ознайомила учасників з інструктивно-методичними рекомендаціями  Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щодо діяльності працівників психологічної служби у 2012-2013 навчальному році. Визначено пріоритетні напрями роботи фахівців психологічної служби ПТНЗ.

Н.М. Каспрік проаналізувала якісний зміст річних планів роботи практичних психологів і соціальних педагогів ПТНЗ, банк діагностичних методик та корекційно-розвивальних програм, які будуть використовувати фахівці психологічної служби в навчальному році.

Були надані роз’яснення щодо організації та проведення атестації практичних психологів і соціальних педагогів.

 

2020-02-20 10:03:31
Вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 січня 2020 року відбувся вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О на тему «Формування ключових компетентностей на уроках математики».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області