Новини
2010-11-03 14:15:38
ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ ФАХОВОЇ СЕКЦІЇ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ ПРОФЕСІЙ

27 жовтня 2010 року на базі Грицівського вищого професійного училища №38 Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області проведено засідання обласної фахової секції інженерно-педагогічних працівників електротехнічних професій на тему "Використання мультимедійних технологій на уроках виробничого та теоретичного навчання з професії "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування".

У засіданні взяли участь 11 інженерно-педагогічних працівників з професійно-технічних навчальних закладів, у яких здійснюється підготовка з даних професій. Не взяв участь у засіданні представник ДНЗ "Лісоводський професійний аграрний ліцей".

Учасники засідання обласної фахової секції ознайомилися з навчально-матеріальною базою, комплексно-методичним забезпеченням та особливостями організації навчально-виховного процесу Грицівського вищого професійного училища №38. Інженерно-педагогічні працівники відвідали та проаналізували відкритий урок виробничого навчання з професії "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування" на тему "Електромонтажні роботи".

Також відбувся круглий стіл з обміну досвідом з проблем впровадження в навчальний процес сучасних педагогічних і виробничих технологій.

На засіданні обласної фахової секції інженерно-педагогічних працівників електрорадіотехнічних професій було прийнято рішення активно включитись в процес створення електронних посібників та підручників з метою запровадження мультимедійних технологій в навчальний процес та підвищення якості освітнього процесу.

2019-12-03 11:36:03
Завершення І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

29 листопада 2019 року в Хмельницькому урочисто завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Для відзначення його учасників в актовому залі Хмельницького університету управління і права зібралися 61 учасник конкурсу, члени журі, експерти, представники державних установ, профспілкових і громадських організацій, підприємці, бізнесмени – всі хто організовував та підтримував цей важливий захід.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області