Новини
2012-09-04 09:57:08
Обласна фахова секція заступників директорів з навчальної роботи ПТНЗ Хмельниччини

  Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 серпня 2012 року відбулася обласна фахова секція заступників директорів ПТНЗ з навчальної роботи на тему: "Організаційно-педагогічні умови забезпечення якості навчання загальноосвітніх дисциплін" в режимі он-лайн.
  В роботі секції брали участь методисти відділу загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК, завідувач лабораторії виховної роботи НМЦПТО ПК О.В. Шевчук, завідувач лабораторії моніторингової роботи НМЦ ПТО ПК Ю.В. Ворона, завідувач відділу інформаційно-видавничої діяльності та передового педагогічного досвіду Т.І.Боднарук.
  О.В.Шевчук ознайомила учасників з методичними рекомендаціями щодо викладання фізичної культури та предмета "Захист Вітчизни" у 2012-2013 навчальному році; вимогами до проходження медичного огляду учнів ПТНЗ та розподілу на групи за станом здоров’я.
  Ю.В. Ворона нагадала про вимоги до кадрового забезпечення загальноосвітньої підготовки в ПТНЗ. М.Ф. Борилюк акцентувала увагу на питаннях викладання в цьому навчальному році предметів: "Світова література", "Українська мова і література" та "Історія України". Л.С.Погребняк ознайомила учасників секційного засідання з результативністю участі учнів ПТНЗ у МАН України.
  На завершення координатор фахової секції, завідувач відділу загальноосвітньої підготовки Т.М. Сидоренко повела мову про планові заходи фахової секції заступників директорів ПТНЗ з навчальної роботи на ІІ півріччя поточного року.

 

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області