Новини
2012-07-25 13:04:57
СЕМІНАР ІЗ ВПРОВАДЖЕННЯ ДЕРЖСТАНДАРТУ З ПІДГОТОВКИ ВОДІЇВ

24 липня 2012 року на базі Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області представником Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Віталієм Васильовичем Сулимою проведено семінар із впровадження з 1 вересня 2012 року нових державних стандартів професійно-технічної освіти з професії "водій мототранспортних засобів (категорій "А І", "А", "ВІ") та автотранспортних засобів ( категорій "В", "ВЕ", "СІ", "СІЕ", "С", "СЕ", "ДІ", "ДІЕ", "Д", "ДЕ")".
У роботі семінару взяли участь працівники управління освіти і науки Хмельницької обласної держадміністрації, Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області , заступники директорів, старші майстри та провідні викладачі професійно-технічних навчальних закладів області І,ІІ та ІІІ атестаційних рівнів різних форм підпорядкування, де здійснюється підготовка водіїв автотранспортних засобів.
У ході роботи семінару були розглянуті питання щодо шляхів ефективного впровадження нових державних стандартів професійно-технічної освіти з підготовки водіїв.

 

 

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області