Новини
2012-06-27 09:31:46
Навчальний семінар із підготовки осіб, які знаходяться у резерві на посади директорів ПТНЗ Хмельницької області

Згідно з наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 14.12.2011 року №835-но, відповідно до плану роботи управління освіти і науки обласної державної адміністрації на ІІ квартал 2012 року, плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області та з метою покращення якості професійної підготовки та формування якісно нових управлінських кадрів керівників ПТНЗ області  26 червня 2012 року на базі Науково-методичного центру ПТО проведено навчальний семінар з підготовки осіб, які перебувають у резерві на посади директорів навчальних закладів системи професійно-технічної освіти. 

  Під час семінару були опрацьовані питання:

-       Стандарт ПТО, його складові. Особливості розробки робочої навчально-програмної документації професій.

-       Актуальні питання методики теоретичного і виробничого навчання в ПТНЗ.

-       Система методичної роботи в ПТНЗ. Шляхи підвищення професійно-педагогічної компетентності педагогічних працівників.

-       Організаційно-правові засади проведення атестації педагогічних працівників.

Працівники управління освіти і науки та НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області відповіли на запитання учасників семінару і запропонували перелік питань  для самостійного опрацювання  

2019-12-03 11:36:03
Завершення І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

29 листопада 2019 року в Хмельницькому урочисто завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Для відзначення його учасників в актовому залі Хмельницького університету управління і права зібралися 61 учасник конкурсу, члени журі, експерти, представники державних установ, профспілкових і громадських організацій, підприємці, бізнесмени – всі хто організовував та підтримував цей важливий захід.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області