Новини
2012-06-27 09:31:46
Навчальний семінар із підготовки осіб, які знаходяться у резерві на посади директорів ПТНЗ Хмельницької області

Згідно з наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 14.12.2011 року №835-но, відповідно до плану роботи управління освіти і науки обласної державної адміністрації на ІІ квартал 2012 року, плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області та з метою покращення якості професійної підготовки та формування якісно нових управлінських кадрів керівників ПТНЗ області  26 червня 2012 року на базі Науково-методичного центру ПТО проведено навчальний семінар з підготовки осіб, які перебувають у резерві на посади директорів навчальних закладів системи професійно-технічної освіти. 

  Під час семінару були опрацьовані питання:

-       Стандарт ПТО, його складові. Особливості розробки робочої навчально-програмної документації професій.

-       Актуальні питання методики теоретичного і виробничого навчання в ПТНЗ.

-       Система методичної роботи в ПТНЗ. Шляхи підвищення професійно-педагогічної компетентності педагогічних працівників.

-       Організаційно-правові засади проведення атестації педагогічних працівників.

Працівники управління освіти і науки та НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області відповіли на запитання учасників семінару і запропонували перелік питань  для самостійного опрацювання  

2019-06-27 13:02:25
Підсумки діяльності психологічної служби системи П (ПТ) О Хмельницької області за 2018/2019 н.р та завдання на наступний період

27 червня 2019 року завідувачем лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи, координатором обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів Н.М. Сиско проведено вебінар, на якому підведено підсумки діяльності психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області за 2018/2019 н.р та окреслено завдання перед працівниками служби на наступний період.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області