Новини
2012-06-19 10:54:15
Підсумковий семінар працівників психологічної служби ПТНЗ області

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників (НМЦ ПТО ПК) у Хмельницькій області 18 червня 2012 року на базі НМЦ ПТО проведено підсумковий семінар працівників психологічної служби ПТНЗ області.

На семінарі проаналізовано результати діяльності психологічної служби у 2011-2012 навчальному році, проблеми атестації практичних психологів та соціальних педагогів ПТНЗ, а також зміст і форми підвищення кваліфікації працівників психологічної служби.

У рамках підсумкового семінару відбувся круглий стіл з обміну досвідом, на якому кожний з учасників поділився своїми здобутками в роботі впродовж цього навчального року.

Завідувач відділу НМЦ ПТО ПК Н.М. Каспрік накреслила завдання психологічної служби професійно-технічної освіти області на наступний 2012-2013 навчальний рік.

 

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області