Новини
2012-06-14 15:07:03
Семінар-нарада директорів професійно-технічних навчальних закладів Хмельницької області

 

Відповідно до плану роботи управління освіти і науки  Хмельницької обласної державної адміністрації на ІІ квартал  2012 року та плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 13.06.2012 року на базі управління освіти і науки Хмельницької ОДА проведено семінар-нараду  директорів  професійно-технічних навчальних закладів з теми: «Підсумки навчально-виховної діяльності ПТНЗ та пріоритетні напрями діяльності у новому навчальному році. Організація роботи приймальних комісій».

 У роботі семінару-наради взяли участь: начальник управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації В.І.Очеретянко; начальник служби у справах дітей Хмельницької облдержадміністрації Н.І. Магур; заступник директора Хмельницького обласного центру зайнятості С.С.Черешня; завідувач підлітковим відділенням Хмельницької міської дитячої лікарні Л.М. Гранатюк; заступник начальника управління освіти і науки  Хмельницької облдержадміністрації А.М.Харчук; директор Науково-методичного центру ПТО та ПК ІПП у Хмельницькій області Л.І.Шевчук; директор Державного центру естетичного виховання учнівської молоді Т.В.Григорчук; головний бухгалтер ЦБ ПТО управління освіти і науки облдержадміністрації Т.А.Ємець; спеціалісти відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації; директори ПТНЗ; методисти НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

 Начальник   управління   освіти  і   науки   Хмельницької    облдержадміністрації

 В.І. Очеретянко зосередив увагу присутніх  на стратегічних напрямах подальшого розвитку професійно-технічної освіти області.

Під час семінару-наради опрацьовані питання:

-            порядок надання дотацій роботодавцям для забезпечення молоді, яка отримала професійно-технічну освіту, першим робочим місцем;

-            правові аспекти оформлення документів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які вступають на навчання до ПТНЗ;

-            проведення  медичного огляду осіб, які вступають на навчання до ПТНЗ.

Заступник начальника управління освіти і науки  Хмельницької облдержадміністрації А.М.Харчук проаналізувала результати навчально-виховної діяльності ПТНЗ у 2011-2012 навчальному році та ознайомила присутніх з пріоритетними напрямами діяльності в новому навчальному році. 

Під час семінару-наради  НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області поширив серед директорів ПТНЗ пам’ятку з організації  роботи приймальних комісій.

 

 


 

2019-12-03 11:36:03
Завершення І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

29 листопада 2019 року в Хмельницькому урочисто завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Для відзначення його учасників в актовому залі Хмельницького університету управління і права зібралися 61 учасник конкурсу, члени журі, експерти, представники державних установ, профспілкових і громадських організацій, підприємці, бізнесмени – всі хто організовував та підтримував цей важливий захід.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області