Новини
2012-05-23 13:37:04
Семінар-практикум викладачів інформатики області

 

16 травня 2012 року на базі Хмельницького професійного ліцею електроніки проведено семінар-практикум викладачів інформатики на тему: "Методика проведення практичних робіт з інформатики".

В роботі семінару взяли участь 20 викладачів ПТНЗ. У рамках семінару викладач Хмельницького професійного ліцею електроніки Д.В. Гуцалюк провела відкрите заняття на тему: "Створення проекту" з використанням інтерактивних технологій навчання. Викладач презентувала підготовлений нею посібник "Лабораторні та практичні роботи з інформатики" з метою апробації його на рівні області.

Для учасників семінару було презентовано досвід викладача ВПУ-25 м. Хмельницького І.О. Грушецької з питання входження передового педагогічного досвіду в інформаційний Інтернет-простір, яка ознайомила присутніх з персональним сайтом.

Викладач ДНЗ "Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг" Н.П.Садова представила учнівські проекти, власні методичні доробки, зразки плануючої документації з інформатики.

Заступник директора Хмельницького професійного ліцею електроніки А.П. Дрозич провів практичне заняття з учасниками семінару зі створення наочних засобів навчання з інформатики.

За підсумками роботи підготовлено методичні матеріали, які розповсюдженні в ПТНЗ області.

 

2019-12-03 11:36:03
Завершення І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

29 листопада 2019 року в Хмельницькому урочисто завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Для відзначення його учасників в актовому залі Хмельницького університету управління і права зібралися 61 учасник конкурсу, члени журі, експерти, представники державних установ, профспілкових і громадських організацій, підприємці, бізнесмени – всі хто організовував та підтримував цей важливий захід.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області