Новини
2012-05-23 13:37:04
Семінар-практикум викладачів інформатики області

 

16 травня 2012 року на базі Хмельницького професійного ліцею електроніки проведено семінар-практикум викладачів інформатики на тему: "Методика проведення практичних робіт з інформатики".

В роботі семінару взяли участь 20 викладачів ПТНЗ. У рамках семінару викладач Хмельницького професійного ліцею електроніки Д.В. Гуцалюк провела відкрите заняття на тему: "Створення проекту" з використанням інтерактивних технологій навчання. Викладач презентувала підготовлений нею посібник "Лабораторні та практичні роботи з інформатики" з метою апробації його на рівні області.

Для учасників семінару було презентовано досвід викладача ВПУ-25 м. Хмельницького І.О. Грушецької з питання входження передового педагогічного досвіду в інформаційний Інтернет-простір, яка ознайомила присутніх з персональним сайтом.

Викладач ДНЗ "Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг" Н.П.Садова представила учнівські проекти, власні методичні доробки, зразки плануючої документації з інформатики.

Заступник директора Хмельницького професійного ліцею електроніки А.П. Дрозич провів практичне заняття з учасниками семінару зі створення наочних засобів навчання з інформатики.

За підсумками роботи підготовлено методичні матеріали, які розповсюдженні в ПТНЗ області.

 

2019-06-27 13:02:25
Підсумки діяльності психологічної служби системи П (ПТ) О Хмельницької області за 2018/2019 н.р та завдання на наступний період

27 червня 2019 року завідувачем лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи, координатором обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів Н.М. Сиско проведено вебінар, на якому підведено підсумки діяльності психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області за 2018/2019 н.р та окреслено завдання перед працівниками служби на наступний період.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області