Новини
2012-05-22 16:16:35
Змагались майбутні перукарі

 

Відповідно до планів роботи управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області на базі ДНЗ "Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг" 21 травня 2012 року проведено обласний конкурс фахової майстерності з професії "Перукар" серед учнів ПТНЗ області.

В конкурсі взяли участь п’ять учасників з професійно-технічних навчальних закладів, де опановують дану професію.

Конкурс проходив у два тури: теоретичний і практичний. Теоретичний тур передбачав перевірку знань з предметів: "Матеріалознавство", "Перукарська справа", "Санітарія і гігієна", "Охорона праці". У ході практичного туру учасники виконували сучасну чоловічу стрижку з оформленням у зачіску та жіночу весільну зачіску.

Роботи конкурсантів оцінювало авторитетне журі, до якого ввійшли: директор салону-перукарні "Шер-Анет" Т.М. Бойко, виконавчий директор перукарні "Імідж" І.А. Луцюк, завідувач відділу професійної підготовки Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Г.М. Соленцова.

Журі обласного конкурсу відзначило високий рівень професійно- теоретичної підготовки та професійної майстерності учасників конкурсу.

Переможцями обласного конкурсу фахової майстерності з професії "Перукар" стали:

- І місце – Веселовська Ірина Олегівна, учениця ДНЗ "Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг";

- ІІ місце – Францішко Світлана Ігорівна, учениця ДНЗ "Кам’янець-Подільський професійний будівельний ліцей";

- ІІІ місце – Кирилюк Катерина Миколаївна, учениця Кам’янець-Подільського відділку ДНЗ "Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг".

Переможців та учасників конкурсу привітав Рубан Сергій Георгійович, директор фірми "Золингер Маркет", нагородивши їх цінними подарунками, сертифікатами на одержання продукції фірми та право участі у проведенні семінарських заняттях, які проводитиме фірма.

 

 

 


2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області