Новини
2012-04-11 13:39:18
Семінар старших майстрів виробничого навчання ПТНЗ Хмельницької області

10 квітня 2012 року на базі ДПТНЗ "Красилівський професійний ліцей" в рамках засідання обласної фахової секції відбувся навчальний семінар із старшими майстрами виробничого навчання ПТНЗ області

з питання "Перспективне та поточне планування роботи старшого майстра виробничого навчання".

У роботі семінару взяла участь заступник начальника управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації, начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти Харчук А.М., яка зупинилась на проблемах, що виникають у роботі старших майстрів виробничого навчання та завданнях у забезпеченні навчально-виробничої діяльності закладів ПТО.

Під час семінару були опрацьовані питання:

- порядок укладання договорів про надання освітніх послуг у сфері ПТО;

- діловедення та планування роботи старшого майстра, його зміст;

- розробка навчально-методичної документації щодо організації професійно-практичної підготовки.

В рамках семінару учасники ознайомилися з навчально-виробничою базою ДПТНЗ "Красилівський професійний ліцей" та творчим доробком педагогів навчального закладу.

Під час семінару НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області поширив серед учасників семінару на електронних носіях рекомендовану номенклатуру справ старшого майстра виробничого навчання та методичні матеріали щодо перспективного та поточного планування професійно-практичної підготовки в ПТНЗ.

Учасники висловили високу оцінку змісту та практичної значущості опрацьованих під час семінару питань.


 

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області