Новини
2012-04-05 10:12:21
Семінар заступників директорів з науково-методичної роботи та методистів ПТНЗ

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 04 квітня 2012 року на базі НМЦ ПТО ПК в рамках роботи обласної фахової секції заступників директорів з науково-методичної роботи та методистів ПТНЗ проведено семінар з проблеми організації методичної роботи в ПТНЗ.

Семінар відкрила заступник директора НМЦ ПТО ПК Л.К. Джус, яка привітала учасників та розкрила питання "Роль методичної служби ПТНЗ у розробці робочої навчально-методичної документації з планування навчально-виробничого процесу". 

Головний спеціаліст управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Н.В. Арич дала рекомендації щодо організації та проведення атестації педпрацівників. Методисти ПТНЗ активно долучилися до обговорення Змін до Типового положення про атестацію педагогічних працівників.

З організацією роботи методичної служби щодо створення навчально-методичної літератури та інформаційного середовища ПТНЗ учасників семінару ознайомила заступник директора з навчально-методичної роботи НМЦ ПТО ПК О.Л. Шамралюк.

На завершення семінару в.о. завідувача відділу передового педагогічного досвіду та інформаційного забезпечення А.І. Димніч охарактеризувала методику проведення діагностування інженерно-педагогічних працівників ПТНЗ та провела діагностування методистів ПТНЗ.

За підсумками роботи учасники семінару прийняли рішення щодо строків подачі навчально-методичної літератури на розгляд науково-методичної ради НМЦ ПТО ПК та порядку її схвалення на регіональному рівні.

 

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області