Новини
2012-04-02 16:45:59
Навчально-практичний семінар ІПП ПТНЗ Хмельницької області

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 29 березня 2012 року на базі ДНЗ "Лісоводський професійний аграрний ліцей" відбувся обласний навчально-практичний семінар інженерно-педагогічних працівників з професії "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва" за темою "Впровадження сучасних виробничих технологій при підготовці кваліфікованих робітників" з професії "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва".

У ході семінару Гут І.Д., директор ліцею, та заступник директора Боровик О.В. презентували систему роботи навчального закладу, ознайомили учасників семінару з особливостями навчально-виробничого процесу, матеріально-технічною базою, та науково-методичними напрацюваннями педагогів ліцею.

Теоретичні аспекти впровадження сучасних виробничих технологій у навчально-виробничий процес ПТНЗ розкрив Стасюк М.П., методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області.

Учасники семінару відвідали та обговорили урок з предмета "Сільськогосподарські машини" за темою "Підготовка зернових сівалок до посіву", який провів викладач ВерхомійА.О., та урок виробничого навчання за темою "Підготовка до зберігання сільськогосподарської техніки та знімання її із зберігання", який провів майстер виробничого навчання Наліжитий О.О.

Викладач предмета "Сільськогосподарські машини" ДНЗ "Лісоводський професійний аграрний ліцей" Верхомій А.О. зупинився на методиці створення електронного посібника, із предмета "Сільськогосподарських машини" та особливостях його використання у навчальному процесі. 

Учасники семінару відмітили, що застосування електронного посібника сприяє індивідуалізації навчання; інтенсифікації самостійної роботи учнів; зростанню обсягу виконаних на уроці завдань; підвищенню мотивації та пізнавальної активності за рахунок різноманітності форм роботи, та забезпечує підвищення ефективності навчання.

 

2019-03-21 17:21:18
Компетентнісний підхід на уроках української словесності

Реалізація компетентнісного підходу загальноосвітньої підготовки є важливим напрямом роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області. Саме з цією метою 20 березня 2019 року проведено вебінар для викладачів української мови та літератури ЗП(ПТ)О на тему «Реалізація предметних компетентностей здобувачів освіти на уроках української словесності».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області