Новини
2012-04-02 16:45:59
Навчально-практичний семінар ІПП ПТНЗ Хмельницької області

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 29 березня 2012 року на базі ДНЗ "Лісоводський професійний аграрний ліцей" відбувся обласний навчально-практичний семінар інженерно-педагогічних працівників з професії "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва" за темою "Впровадження сучасних виробничих технологій при підготовці кваліфікованих робітників" з професії "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва".

У ході семінару Гут І.Д., директор ліцею, та заступник директора Боровик О.В. презентували систему роботи навчального закладу, ознайомили учасників семінару з особливостями навчально-виробничого процесу, матеріально-технічною базою, та науково-методичними напрацюваннями педагогів ліцею.

Теоретичні аспекти впровадження сучасних виробничих технологій у навчально-виробничий процес ПТНЗ розкрив Стасюк М.П., методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області.

Учасники семінару відвідали та обговорили урок з предмета "Сільськогосподарські машини" за темою "Підготовка зернових сівалок до посіву", який провів викладач ВерхомійА.О., та урок виробничого навчання за темою "Підготовка до зберігання сільськогосподарської техніки та знімання її із зберігання", який провів майстер виробничого навчання Наліжитий О.О.

Викладач предмета "Сільськогосподарські машини" ДНЗ "Лісоводський професійний аграрний ліцей" Верхомій А.О. зупинився на методиці створення електронного посібника, із предмета "Сільськогосподарських машини" та особливостях його використання у навчальному процесі. 

Учасники семінару відмітили, що застосування електронного посібника сприяє індивідуалізації навчання; інтенсифікації самостійної роботи учнів; зростанню обсягу виконаних на уроці завдань; підвищенню мотивації та пізнавальної активності за рахунок різноманітності форм роботи, та забезпечує підвищення ефективності навчання.

 

2019-05-23 15:27:45
Конкурс інноваційних освітніх технологій у сфері професійної (професійно-технічної) освіти

Ринок праці вимагає сьогодні висококваліфікованих робітників в усіх галузях економіки та сфери обслуговування. Для їх підготовки працівники ЗП(ПТ)О області постійно вдосконалюють навчально-виховний процес, вишукують нові форми та методи, які б допомогли здобувачам освіти глибше і краще опанувати свою майбутню професію. Саме виявити та підтримати на належному рівні кращий педагогічний та виробничий досвід, який полягає у впровадженні нововведень у систему підготовки робітничого персоналу, мав на меті обласний конкурс інноваційних освітніх технологій у сфері професійної (професійно-технічної) освіти, що відбувся під егідою НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області за активної підтримки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області