Новини
2012-03-30 15:22:13
Засідання обласної фахової секції ІПП опоряджувальних професій ПТНЗ Хмельницької області

 

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 27 березня 2012 року на базі ДНЗ "Хмельницький центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій" відбулось засідання обласної фахової секції інженерно-педагогічних працівників опоряджувальних професій з теми: "Покращення якості навчання кваліфікованих робітників шляхом впровадження інноваційних виробничих та педагогічних технологій в навчально-виробничий процес". Координатор секції – методист відділу професійної підготовки Півторацька Н.В.

Метою засідання було обговорення шляхів покращення якості навчання робітників опоряджувальних професій, зокрема завдяки впровадженню інноваційних педагогічних та виробничих технологій в навчальний процес.

У засіданні фахової секції взяли участь 21 інженерно-педагогічний працівник з 13 ПТНЗ області, в яких здійснюється підготовка кваліфікованих робітників з опоряджувальних професій та соціальні партнери.

Т.П.Філіпчук, директор ДНЗ "Хмельницький центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій", презентувала систему роботи навчального закладу та особливостями навчально-виховного процесу центру.

А.М.Корбут, генеральний директор ПДВ "Хмельницькзалізобетон", голова асоціації будівельників Хмельниччини , ознайомив учасників секційного засідання з перспективами розвитку будівельної галузі Хмельницької області.

Учасники семінару відвідали та обговорили майстер-клас з теми: "Технологія виконання декоративних штукатурок "Spiver"" (представник фірми "Мастерская декора" В.В. Білоус). 

В ході роботи секційного засідання викладач спецдисциплін ДНЗ "Хмельницький центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій" Є.Г.Подчаха презентувала розроблену нею тему "Загальні положення про штукатурні роботи"  електронного підручника "Впровадження в навчальний процес ТН ІКТ".

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області