Новини
2012-03-16 10:14:47
Третя міжнародна виставка

 

Профтехосвітяни Хмельниччини взяли участь у Третій міжнародній виставці “СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ - 2012”, яка відбулася 1 - 3 березня 2012 року у виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза". Виставку урочисто відкрили Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Д.В. Табачник та президент Національної академії педагогічних наук України В. Г. Кремень.

Експозиція профтехосвіти Хмельниччини презентувала напрацювання закладів та установ, зокрема створені на регіональному рівні навчально-методичну літературу і педагогічні програмні засоби, систему роботи професійно-технічних навчальних закладів з налагодження соціального партнерства в регіоні, учнівську технічну творчість.

За підсумками тематичного конкурсу, який відбувся в рамках Виставки, Науково-методичний центр професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області нагороджений Срібною медаллю у номінації "Діяльність вищих закладів післядипломної освіти, міських (районих) відділів освіти, навчально-методичних центрів з підвищення рівня професійних компетентностей педагогічних кадрів", а Ярмолинецький професійний ліцей та Грицівське вище професійне училище № 38 - Срібною медаллю за перемогу в номінації "Співпраця професійно-технічних навчальних закладів з виробництвом".

Експозицію профтехосвіти Хмельницької області відвідали та оцінили директор департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки , молоді та спорту України В.В. Супрун, академік-секретар Відділення педагогіки і психології професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України Н.Г. Ничкало, директор Інституту професійно-технічної освіти НАПН України В.О. Радкевич.

За результатами участі у виставці усі професійно-технічні навчальні заклади Хмельниччини нагороджені дипломами за активну роботу з модернізації системи освіти.

У рамках виставки відбувся семінар відділення науково-методичного забезпечення змісту професійно-технічної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти спільно з департаментом професійно-технічної освіти МОНмолодьспорту України на тему: "Розвиток соціального партнерства в умовах професійно-технічного навчального закладу". Упродовж семінару учасники обмінялись досвідом роботи та практичними здобутками співпраці професійно-технічних навчальних закладів з соціальними партнерами. Педагоги закладів профтехосвіти Хмельниччини активно долучилися до конструктивного діалогу з науковцями і колегами та висловили своє бачення щодо вирішення зазначеної проблеми. Учасники семінару отримали почесні дипломи організаторів виставки.

 

2020-02-20 10:03:31
Вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 січня 2020 року відбувся вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О на тему «Формування ключових компетентностей на уроках математики».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області